Посилена полиця IEK ITK 19" 800 мм, чорна (FS05-800MP)
 Немає в наявності
Розрахована на важке обладнання значних габаритів. Корисна глибина полиці становить 800 мм і може бути збільшена на 100 мм завдяки регульованим вушках для кріплення. Монтаж полки простий на передні і задні профілі шафи або стійки. Полиця відповідає міжнародним стандартам і сертифікована. Має перфоровану поверхню, завдяки чому обладнання не перегрівається і добре охолоджується.
Якщо потрібно купити Посилена полиця iek itk 19" 800 мм, чорна (fs05-800mp) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Посилена полиця iek itk 19" 800 мм, чорна (fs05-800mp) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS05-800MP
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
200 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
800 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.