Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Опитування та голосування
Який мережевий кабель Ви використовуєте?
Кабельні споруди

Ми пропонуємо побудову кабеленесучих систем «під ключ», а також їх обслуговування та ремонт. Роботи виконуються сертифікованими фахівцями, із застосуванням інноваційних методик, що дає нам можливість пропонувати оптимальне співвідношення ціни та якості.

Для організації кабельної траси використовують: лотки, труби, короби, колони, шафи і т.п. За допомогою кабельних каналів створюється фізичне середовище для прокладки кабелю і розміщення комутаційного обладнання, як у приміщенні, так і на вулиці. Для прокладки кабелю під землею використовують лінійно-кабельні споруди зв'язку або броньований кабель, розміщений безпосередньо в грунті. Під час будівництва зовнішніх мереж також можуть використовуватися трубостойки, щогли зв'язку, залізобетонні опори та інші несучі конструкції.

В результаті наших робіт ви отримаєте не тільки середовище для прокладки кабелю, а й повний комплект проектної та виконавчої документації.

Кабеленесучі системи – це комплекс технічних засобів призначених для горизонтального і вертикального монтажу інформаційних та електричних ліній для житлових та промислових об'єктів. Вони забезпечують надійний захист, а також можливість прокладки кабелю в приміщенні і на вулиці.

Телефонна каналізація особливо популярна в містах та густонаселених пунктах, найчастіше її використовують оператори зв'язку для надання своїх послуг. Підземні кабельні траси забеспечують прямий доступ до кабелю, тим самим прискорюють ремонт та обслуговування кабельної мережі.

Ми надаємо допомогу в організації лінійних споруд зв'язку, а також консультації з будівництва та обслуговування кабельних ліній зв'язку. Консалтинг включає в себе вишукувальні роботи з виїздом на об'єкт. Аудит кабельних трас допоможе виявити вільні канали, дізнатися їх протяжність і визначити цілісність.

Проектування кабельних трас включає в себе розрахунок кабельних каналів для прокладки кабелю (лотків, коробів, труб). Проектування споруд зв'язку це комплексний процес, до його складу входить, розробка інженерного рішення, підготовка пояснювальній документації, схем та малюнків, складання кошторису на роботи та обладнання. Проектування повітряної лінії включає в себе розрахунок вітрових навантажень і навантаження на опори.

Прокладка кабельних трас включає в себе безліч робіт спрямованих на організацію фізичного середовища для кабелю і комутаційних компонентів. До них відносяться монтаж кабельростів, риття траншей, прокладання труб, монтаж кабельних колодязів, установка опор, монтаж коробів, штоблення стін та підлоги. Також ми виконуємо будівництво лінійних споруд зв'язку і монтаж повітряно-кабельних переходів для зовнішніх мереж. Монтаж ліній зв'язку включає прокладку кабелю в землі, в траншеї, по повітрю, в підлозі, по фасаду будівлі і т.п.

Під час технічного обслуговування, ми здійснюємо ряд заходів, спрямованих на підтримку кабельної інфраструктури в робочому стані. Обслуговування споруд зв'язку включає в себе ремонт кабельних трас і вузлів зв'язку. Технічне обслуговування передбачає як місцевий ремонт кабелю, так і його повну заміну при необхідності.

Експлуатація кабельних трас включає в себе перевірку цілісності металоконструкцій та лінійно-кабельних споруд (ЛКС). Модернізація споруд зв'язку передбачає заміну застарілих ділянок траси і пошкодженого кабелю, а також капітальний ремонт вузлів та несучих конструкцій.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв , Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Наші фахівці надають безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. Якщо Ви хочете дізнатися вартість або замовити послуги, звертайтеся, і ми Вам допоможемо.