Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (11)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 230грн
Монтаж та встановлення

Потрібно встановити охоронні датчики? Потрібно виконати прокладку кабелю? Хочете зробити монтаж сигналізації «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Установка охоронної сигналізації передбачає наявність проекту або технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити установку сигналізації, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на монтаж охоронної сигналізації, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість монтажу систем охорони, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Монтажні роботи виконуються відповідно до чинних національних, міжнародних і європейських стандартів, з використанням обладнання і матеріалів виробництва: Texecom, Smart Security, Trinix, Sentrol, Vidicon, Satel, Алай, Paradox, Артон, Optex, ВЕНБЕСТ, LifeSOS, Оріон, Jablotron, СБИ, Elmes Electronic, СенКо, DSC, Страж, Crow, Тірас Україна, CISA, Електрон, Ajax, Веда Буча та інших виробників.

Установка систем охоронної сигналізації включає в себе монтаж ППК (приймально-контрольних приладів), охоронних датчиків, клавіатур управління та іншого охоронного обладнання. Монтаж сигналізації передбачає прокладення електричного та сигнального кабелю на об'єкті. При необхідності, прокладка кабелю та встановлення обладнання, супроводжується загальбудівельними роботами. По закінченню монтажних робіт ми надамо комплект виконавчої документації.

Після виконання робіт з монтажу здійснюється підключення та налаштування охоронної сигналізації. При необхідності надамо договір на пусконалагоджувальні роботи.

Наша компанія виконує монтаж охоронних систем по всій Україні, а саме: Київ, Тернопіль, Донецьк, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів, Ужгород, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Луганськ, Сєвєродонецьк, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.