Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Каталог услуг
Каталог виробників
Опитування та голосування
Які відеокамери Ви використовуєте?
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Ціна

 –  грн

  • 2390грн
  • 5000грн
Інженерний напрям
Статті та огляди
Панорамне відеоспостереження для транспортної сфери
Панорамне відеоспостереження для транспортної сфери

Сучасні транспортні компанії в усьому світі зацікавлені в підвищенні безпеки як самих транспортних засобів, так і людей – персоналу...

Які вимоги до робочого місця охоронця?
Які вимоги до робочого місця охоронця?

Умови на робочому місці охоронця індивідуальні і залежать від багатьох факторів: типу, структури та призначення об'єкту, що охороняється,...

Як налаштувати камеру відеоспостереження?
Як налаштувати камеру відеоспостереження?

Різноманітність систем відеоспостереження може спочатку спантеличити користувача, який бажає освоїти настройку камери своїми силами....

Всі статті
Консалтинг та аудит

Потрібно отримати консультацію щодо вибору відеокамери? Хочете зробити аудит системи відеоспостереження? Потрібно організувати відеоспостереження «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Консультації по відеоспостереженню і пристроїв відеоконтролю надаються безкоштовно, при наявності питання і розуміння бажаного результату. При необхідності, послуга включає в себе виїзд фахівця на об'єкт для аудиту і збору необхідних даних.

Щоб замовити консультацію по відеоспостереженню, з виїздом на об'єкт необхідно заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання і кінцевої мети. Після погодження завдання ми надамо ціни на послуги, актуальні для Вашої задачі.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість консультаційно-аналітичних робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи з подібних робіт.

Консультації з систем відеоспостереження здійснюються на підставі практичного досвіду фахівців, у відповідності з технічною документацією та рекомендаціями виробників. Ми працюємо з обладнанням виробництва: ACTi, Activision, Anko Tech, ATIS, Avidis, AVTech, Axis, Balter Security, CNB, CnM SECURE, Commax, Dahua, DigiTec, EverFocus, eVidence, GeoVision, HikVision, Hitron, ILDVR, Impreza, Infinity, InterVision, Kampro, KTC, Laice, Lightwell, NEOSTAR, NetVision, Oltec, OptiVision, Panasonic, Partizan, QTUM, RCI, Sanyo, SONY, Seagate, STS, Sunell, Sunkwang, Tamron, Tokina, Twist, Viatec, Vision, Vivotek, Z-Ben, КОДОС та інших виробників.

Послуга включає в себе проведення пошукових робіт на об'єкті, підготовку технічного завдання, складання переліку робіт та етапів їх виконання, допомога у виборі відеокамер, відеореєстраторів, а також інших пристроїв відеоконтролю, які необхідні для організації відеоспостереження на об'єкті.

Ми надаємо консультації з питань побудови нових, а також модернізації та експлуатації існуючих систем відеоспостереження. Аудит відеоспостереження необхідний для об'єктивної оцінки стану існуючої системи і її компонентів. Він включає в себе огляд відеокамер, відеореєстраторів, підсилювачів та іншого обладнання встановленого на об'єкті. Отримані дані дають можливість виконати аналіз і дізнатися реальний стан системи відеоспостереження. На практиці аудит дозволяє зменшити витрати на утримання системи, а також виявити технічні недоробки. Наприклад: неправильно виставлена зона огляду відеокамер, пошкоджена проводка, обмежена тривалість запису відеореєстратора і т. д.

По закінченню всіх робіт ми надамо документи, які допоможуть визначити подальші дії, у питаннях побудови та обслуговування систем відеоспостереження. Перелік документів може включати в себе протоколи, висновки, акти, схеми та інші документи в залежності від завдань, які покладаються на аудит.

Після вивчення питання і підготовки технічного завдання можна приступати до проектування нової або модернізації існуючої системи. При необхідності ми надамо договір на проектування.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Харків, Одеса, Дніпро, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.