Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (9)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 820грн

Обслуговування комп'ютерних мереж і систем: ремонт комп'ютерної техніки

Обслуговування та ремонт

Потрібно перевірити сервер? Хочете зробити ремонт комп'ютера? Потрібне обслуговування комп'ютерної мережі? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи якісно і швидко.

Обслуговування комп'ютерної інфраструктури передбачає наявність технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання для організацій здійснюється безкоштовно.

Щоб замовити обслуговування комп'ютерної техніки або мережевої інфраструктури, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння переліку й обсягів робіт. Після узгодження технічного завдання ми зробимо аудит і надамо ціни на комп'ютерне обслуговування, актуальні для Вашої організації.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість комп'ютерного обслуговування, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Наші фахівці мають досвід обслуговування та ремонту обладнання наступних виробників: Acer, D-Link, DELL, Foxconn, Sony, Foxit, Apple, Fujitsu, Ashampoo, Hanns.G, ASUS, HP, Iiyama, Lenovo, IBM, LG, Parallels, Intel, Philips, SMT, Wibtek, Samsung, СМТ та інші.

Технічне обслуговування комп'ютерних систем включає в себе разові і періодичні роботи, спрямовані на підтримку кабельної мережі, мережевого обладнання та обчислювальної техніки в робочому стані. Абонентське обслуговування комп'ютерів і серверів передбачає не тільки ремонтні, але й профілактичні заходи, вони знизять кількість поломок і збільшить термін служби обладнання. Під час обслуговування на регулярній основі, ми готуємо календарний план, з детальним переліком профілактичних робіт і часу їх проведення.

Важливо відзначити, що якщо у підприємства немає системного адміністратора в штаті, а є необхідність в комп'ютерному сервісі, то варто розглянути варіант інцидентного обслуговування в режимі 24/7. Послуга дозволяє своєчасно реагувати на проблеми користувачів і тим самим не допустити можливого простою бізнесу.

Діагностика обчислювальної техніки передбачає роботи з виявлення несправних елементів в спеціалізованому сервісному центрі. Терміновий ремонт комп'ютерної техніки передбачає блокову заміну пошкоджених комплектуючих, встановлення операційної системи і відновлення даних при необхідності.Також ми виконуємо оновлення антивірусів та офісних програм, операційних систем та іншого програмного забезпечення до актуальної версії.

Технічне обслуговування комп'ютерних мереж передбачає не тільки ремонт серверів і ПК, але і заміну пошкоджених кабельних ліній, ремонт розеток і комутаційного обладнання в серверній. Стабільна робота комп'ютерної мережі неможлива без періодичного моніторингу і аналізу проблем, що виникають у процесі її експлуатації.

Після ремонтних робіт ми надамо перелік поломок і матеріали, витрачені на їх усунення. При виявленні «морально застарілого» обладнання ми запропонуємо зробити його заміну. При необхідності ми надамо договір на модернізацію ІТ системи в цілому або її окремих компонентів.

Ми виконуємо обслуговування комп'ютерних мереж по всій Україні, а саме: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Харків, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Запоріжжя, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.