Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (11)
Ціна

 –  грн

  • 20грн
  • 210грн
Підключення та налаштування

Потрібно підключити датчики і налаштувати ППК? Хочете здати сигналізацію на пульт охорони? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Підключення охоронної сигналізації здійснюється після закінчення будівельно-монтажних робіт і передбачає наявність технічного завдання, на підставі якого будуть виконуватися пуско-налагоджувальні роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити налаштування обладнання або підключення сигналізації на пульт, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на підключення сигналізації, актуальні для Вашого об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість підключення охоронної системи, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Наші сертифіковані фахівці мають досвід налаштування обладнання наступних виробників: Алай, ВЕНБЕСТ, Оріон, СБИ, Електрон, Веда Буча, CISA, Crow, DSC, Elmes Electronic, Артон, Jablotron, LifeSOS, Optex, Paradox, СенКо, Satel, Sentrol, Страж, Smart Security, Texecom, Trinix, Vidicon, Тірас Україна, Ajax і т. д.

Налаштування охоронної сигналізації включає в себе підключення датчиків, сирен, клавіатур, тривожних кнопок, охоронних сповіщувачів та інших технічних засобів. Також під час налагодження охоронної сигналізації виконується програмування ППК, контролерів та іншого обладнання, яке використовується на об'єкті. При необхідності, ми виконуємо установку пульта керування сигналізацією, на посту охорони.

По завершенні пусконалагоджувальних робіт ми надамо комплект документації для базової навчання осіб відповідальних за безпеку на об'єкті. Це допоможе правильно експлуатувати обладнання та використовувати його можливості по максимуму.

Після налаштування обладнання демонструються можливості системи і здача її в експлуатацію. При необхідності ми надамо договір на технічне обслуговування.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Кривий Ріг, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.