Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 40грн
  • 5000грн
Консалтинг та аудит

Потрібно організувати охорону периметра «під ключ»? Хочете отримати консультацію по вибору ІК бар'єрів? Потрібно зробити аудит технічних засобів охорони? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Консультації по охороні периметра і пристроями сповіщення надаються безкоштовно, при наявності питання і розуміння бажаного результату. При необхідності, послуга включає в себе виїзд фахівця на об'єкт для аудиту і збору необхідних даних.

Щоб замовити консультацію по охороні периметра необхідно заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання і кінцевої мети. Після погодження завдання ми надамо ціни на послуги, з урахуванням всіх Ваших побажань.

Якщо Ви хочете дізнатися орієнтовну вартість, ми надамо Вам прайс на консалтингові та аудиторські послуги, або вкажемо ціну виходячи з вже зроблених схожих робіт.

Консультації по системах контролю доступу здійснюються на підставі практичного досвіду фахівців, у відповідності з технічною документацією та рекомендаціями виробників. Ми працюємо з обладнанням виробництва: Forteza, SELCO, Sieza, СТ-Периметр, Страж, ВЕНБЕСТ, СБИ, Тірас Україна і інших перевірених виробників.

Послуга включає в себе проведення пошукових робіт на об'єкті, підготовку технічного завдання, складання переліку робіт та етапів їх виконання, допомога у виборі технічних засобів ораны і механічних перешкод. Ми надаємо консультації з питань побудови інноваційних систем охорони, а також модернізації і експлуатації вже існуючих.

Аудит охорони периметра необхідний для об'єктивної оцінки стану системи і її компонентів. Він включає в себе огляд ІК бар'єрів, сповіщувачів, загороджень, забірних секцій та інших технічних засобів охорони. Отримані дані дають можливість виконати аналіз і дізнатися реальний стан системи. На практиці аудит систем охорони периметра дозволяє виявити технічні недоробки, зроблені під час монтажу або в процесі експлуатації. Наприклад: відбувається помилкове спрацьовування датчиків від домашніх тварин, дерева і кущі заважають ІК бар'єрам виконувати свої функції, огорожі мають вразливі місця і т. д.

По закінченню всіх робіт ми підготуємо документи, які допоможуть визначити подальші дії, у питаннях побудови та обслуговування засобів охорони периметра. Перелік документів може включати в себе протоколи, висновки, акти, схеми та інші документи в залежності від завдань, які покладаються на аудит.

Після вивчення питання і підготовки технічного завдання можна приступати до проектування нової системи охорони або модернізації існуючої. При необхідності ми надамо договір на проектування.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.