Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (14)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 12000грн

Модернізація телефонної мережі та експлуатація засобів зв'язку

Модернізація та експлуатація

Хочете замінити АТС на нову? Потрібно додати телефонну лінію в офісі? Потрібно модернізувати телефонну мережу? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Модернізація телефонної мережі і засобів зв'язку передбачає наявність проекту або технічного завдання (ТЗ) на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка ТЗ виконується безкоштовно.

Щоб замовити модернізацію телефонної інфраструктури, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання та обсягів робіт. Після узгодження ТЗ ми надамо ціни на послуги з модернізації засобів зв'язку.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо попередню ціну виходячи із схожих проектів.

Для модернізації телефонної системи наші фахівці використовують обладнання світових виробників, таких як: Huawei, Panasonic, LG-Ericsson, Philips, Motorola, Samsung, ORION, Siemens, Brother, Skypemate, Hanlong, Alcatel Texet, Yeastar, AVAYA, Yealink і т. д.

На сьогоднішній день, перехід на SIP-телефонію є пріоритетним завданням для будь-якої організації. IP технологія допоможе знизити витрати на телефонні розмови та істотно підвищить якість зв'язку. Якщо модернізація телефонного зв'язку в офісі не передбачає перехід на IP-телефонію, то ми виконуємо розширення існуючої міні-АТС. Заміна пошкоджених кабельних ліній та телефонних розеток здійснюється при необхідності. При переїзді організації в інший офіс, наші фахівці допоможуть перенести міні-АТС.

Комплексна модернізація передбачає повну або часткову заміну лінійно-кабельних споруд, кросового та станційного обладнання на вузлах зв'язку. Модернізація телефонної каналізації (ТК) включає в себе заміну пошкоджених колодязів зв'язку і засипаних каналів між ними. Як правило, оператор зв'язку на балансі якого знаходиться ТК, виконує ці роботи під час експлуатації телефонної мережі.

Після модернізації наші фахівці перевіряють систему, і тільки після цього передають в експлуатацію. При необхідності ми надамо договір на технічне обслуговування.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Одеса, Івано-Франківськ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Запоріжжя, Полтава, Луганськ, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці, Сєверодонецьк, Краматорськ та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.