Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 20грн
  • 5500грн
Проектування та погодження

Потрібно розробити проект відеоспостереження? Потрібно підготувати кошторис? Хочете вибрати відеореєстратор і відеокамери? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування відеоспостереження передбачає наявність технічного завдання або списку вимог, яким повинна відповідати майбутня система. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект відеоспостереження, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на проектування, виходячи зі складності Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість проектування відеоспостереження, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Всі матеріали та обладнання, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію: Activision, Balter Security, CNB, AVTech, CnM SECURE, Dahua, EverFocus, NetVision, GeoVision, HikVision, InterVision, Kampro, Laice, NEOSTAR, Oltec, KTC, OptiVision, Panasonic, ILDVR, Partizan, QTUM, RCI, Sanyo, Infinity, SONY, Impreza, Seagate, Hitron, STS, eVidence, Sunell, DigiTec, Lightwell, Sunkwang, Tamron, Commax, Tokina, Axis, Twist, Viatec, Avidis, Vision, ATIS, Vivotek, Anko Tech, Z-Ben, ACTi, КОДОС і багатьох інших виробників.

Ми виконуємо проектування охоронного відеоспостереження, дротового і бездротового відеоспостереження, аналогового та цифрового відеоспостереження, інтелектуального і IP відеоспостереження.

Послуги з проектування включають в себе розробку концепції, підготовку пояснювальної документації, відображення технічних схем і малюнків, складання кошторису на роботи та обладнання. При необхідності в проект можуть бути включені індивідуальні розділи, в залежності від Ваших побажань.

Під час проектування основна увага приділяється вибору відеореєстратора і відеокамер. На підставі цих та інших даних ми проектуємо кабельну мережу і робимо розрахунок відеоархіву. Також при необхідності ми робимо розрахунок потужності блоків живлення і пропускної спроможності IP мережі. Комплексне проектування систем відеоспостереження включає в себе узгодження проекту у замовника та всіх зацікавлених організацій. Якісний проект відеоспостереження гарантує зручність у використанні і тривалу експлуатацію.

Виконання проектних робіт дає можливість підготувати: ескізний проект (ЕП), техніко-економічний розрахунок (ТЕР), технічне обґрунтування (ТО), технічний проект (ТП), " робочий проект (РП) та інші документи.

Після виконання проектних робіт можна приступати до монтажних робіт, а проект дасть Вам можливість проконтролювати їх виконання. При необхідності ми надамо договір на монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпро, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.