Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 20грн
  • 240грн
Підключення та налаштування

Хочете налаштувати прилад контролю або підключити сповіщувачі? Потрібна комплексна настройка охорони периметра? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Налаштування обладнання для охорони периметра здійснюється після завершення будівельно-монтажних робіт і передбачає наявність технічного завдання, на підставі якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити налаштування системи охорони периметра, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на роботи, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися попередню вартість пусконалагоджувальних робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо ціну виходячи із схожих проектів.

Наші сертифіковані фахівці мають досвід налаштування обладнання наступних виробників: ВЕНБЕСТ, СБИ, Forteza, Тірас Україна, SELCO, СТ-Периметр, Sieza, Страж і т. д. Налаштування систем охорони периметра включає в себе підключення сповіщувачів і бар'єрів, а також програмування ППК. Роботи передбачають тестування датчиків і перевірку інженерних огорож на міцність.

По завершенню всіх пусконалагоджувальних робіт наші фахівці продемонструють можливості системи і передають її в експлуатацію. Також ми надамо комплект технічної документації для обслуговуючого персоналу. Це допоможе правильно експлуатувати обладнання і використовувати можливості системи охорони периметра. При необхідності ми надамо договір на технічне обслуговування.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Кривий Ріг, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.