Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Каталог услуг
Опитування та голосування
Який кабель ВВГ Ви використовуєте?
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 4420грн
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (18)
Статті та огляди
Інтернет та телефонія для офісу
Інтернет та телефонія для офісу

Ні в одному з сучасних офісів неможливо працювати без якісного Інтернету та телефонного зв'язку. Кожен підрозділ компанії просто...

Як обрати АТС для офісу?
Як обрати АТС для офісу?

Основне призначення АТС – забезпечення офісів внутрішнім зв'язком з можливістю виходу на зовнішню лінію. Для середніх компаній з...

Що таке бездротові DECT системи?
Що таке бездротові DECT системи?

Cтандарт DECT (Digital European Cordless Telecommunications) для бездротових телефонів був вперше оприлюднений у 1992 році Європейським інститутом телекомунікаційних...

Всі статті

Монтаж телефонної мережі та встановлення обладнання зв'язку

Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
5.94 грн
+
Виконуємо
23.97 грн
+
Виконуємо
76.72 грн
+
Виконуємо
88.23 грн
+
Виконуємо
613.77 грн
+
Виконуємо
621.44 грн
+
Виконуємо
767.21 грн
+
Виконуємо
1 997.60 грн
+
Монтаж та встановлення

Потрібно виконати монтаж телефонного кабелю? Плануєте встановити АТС і VoIP шлюз? Хочете зробити монтаж телефонної мережі «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи якісно і швидко.

Монтаж мережі та встановлення обладнання зв'язку припускає наявність проекту або технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися монтажні роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити монтаж телефонної системи, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання необхідні для оцінки задачі та її обсягів робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на монтаж устаткування зв'язку, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість монтажних робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо попередню ціну, виходячи зі схожих проектів.

Монтажні роботи виконуються відповідно до чинних національних, міжнародних і європейських стандартів, з використанням обладнання і матеріалів виробництва: Yeastar, Yealink, Texet, Skypemate, Siemens, Samsung, Philips, Panasonic, ORION, Motorola, LG-Ericsson, Huawei, Hanlong, Brother, AVAYA, Alcatel і інших виробників.

Монтаж телефонних мереж в офісі передбачають прокладання телефонного кабелю, монтаж кросу та підключення розеток на робочих місцях абонентів. Після інсталяції мережі наші фахівці роблять встановлення міні-АТС, шлюзів (VoIP GSM) та іншого необхідного обладнання зв'язку. Роботи з монтажу базових станцій стільникового зв'язку здійснюються відповідно з технікою безпеки і вимог при виконанні висотних робіт на об'єкті.

На об'єктах з поганим покриттям, ми встановлюємо обладнання для посилення мобільного зв'язку і підключаємо його, відповідно до вимог мобільних операторів. По закінченню всіх робіт ми надамо виконавчу документацію.

Після монтажу мережі і засобів зв'язку наші фахівці виконують налаштування станційного обладнання, а також підключення телефонних апаратів та факсів. При необхідності ми надамо договір на пусконалагоджувальні роботи.

Ми виконуємо монтаж мереж зв'язку по всій Україні, а саме: Київ, Тернопіль, Донецьк, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів, Ужгород, Біла Церква, Рівне, Хмельницький, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Черкаси, Миколаїв, Чернівці, Кіровоград, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Луганськ, Сєвєродонецьк, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Краматорськ, Маріуполь та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.