Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 30грн
  • 850грн
Підключення та налаштування

Бажаєте налаштувати відеореєстратор або підключити відеокамери? Потрібна комплексна настройка відеоспостереження? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Налаштування системи відеоспостереження здійснюється після закінчення будівельно-монтажних робіт і передбачає наявність технічного завдання, на підставі якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити налаштування відеоспостереження, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на налаштування відеоспостереження, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість установки відеоспостереження, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Наші сертифіковані фахівці мають досвід налаштування обладнання наступних виробників: Z-Ben, Avidis, Viatec, AVTech, Seagate, Axis, Balter Security, Infinity, CNB, DigiTec, EverFocus, Hitron, ILDVR, Impreza, KTC, Laice, ACTi, Activision, eVidence, GeoVision, HikVision, Anko Tech, ATIS, Lightwell, NEOSTAR, NetVision, InterVision, Kampro, OptiVision, Panasonic, CnM SECURE, Commax, Dahua, Partizan, QTUM, RCI, Sanyo, SONY, STS, Sunell, Sunkwang, Tamron, Tokina, Oltec, Twist, Vision, Vivotek, КОДОС і т. д.

Підключення систем відеоспостереження включає в себе налаштування відеореєстраторів, відеосерверів, відеокамер та іншого обладнання необхідного для фіксації відео. Також під час налагодження відеоспостереження виконується підключення блоків живлення, охоронних моніторів і камер спостереження. Для забезпечення оптимальної зони спостереження, ми виконуємо позиціонування відеокамер. При необхідності ми виконуємо установку програмного забезпечення для управління відео пристроями.

По завершенні пусконалагоджувальних робіт ми надамо комплект документації для базової навчання персоналу. Це допоможе правильно експлуатувати обладнання і використовувати можливості системи відеоспостереження.

Після налаштування обладнання демонструються можливості системи і здача її в експлуатацію. При необхідності ми надамо договір на технічне обслуговування.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Львів, Харків, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Дніпро, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кропивницький, Херсон, Кривий Ріг, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.