Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (13)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 480грн

Монтаж комп'ютерних мереж та встановлення комп'ютерної техніки

Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
14.00 грн
+
Виконуємо
28.77 грн
+
Виконуємо
33.56 грн
+
Виконуємо
81.51 грн
+
Виконуємо
91.11 грн
+
Виконуємо
110.28 грн
+
Виконуємо
113.16 грн
+
Виконуємо
113.16 грн
+
Виконуємо
119.88 грн
+
Виконуємо
119.88 грн
+
Виконуємо
119.88 грн
+
Виконуємо
119.88 грн
+
1 2
Монтаж та встановлення

Хочете прокласти комп'ютерний кабель? Потрібно встановити сервер або комп'ютер? Потрібно організувати обчислювальну систему «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Монтаж комп'ютерної мережі передбачає наявність проекту або технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити монтаж мережі або установку обчислювальної техніки, досить заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на монтаж мережі і встановлення обладнання, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість монтажу комп'ютерної мережі, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Монтажні роботи виконуються відповідно до чинних національних, міжнародних і європейських стандартів, з використанням обладнання і матеріалів виробництва: Apple, D-Link, Foxconn, Foxit, Samsung, Fujitsu, Ashampoo, Hanns.G, HP, ASUS, Intel, DELL, Lenovo, LG, Parallels, Philips, Iiyama, SMT, Acer, Sony, Wibtek, СМТ, IBM та інших виробників.

Монтаж комп'ютерної мережі включає в себе прокладку кабелю, складання шаф, монтаж розеток і патч-панелей. При необхідності, монтаж кабелю та встановлення пасивного обладнання, супроводжується загальбудівельними роботами. По закінченню монтажних робіт ми надамо комплект виконавчої документації. Встановлення комп'ютерної техніки передбачає монтаж серверів в серверному приміщенні та встановлення комп'ютерів на робочі місця користувачів.

Після виконання всіх монтажних робіт здійснюється налаштування мережевого обладнання та підключення комп'ютерної техніки. При необхідності надамо договір на пусконалагоджувальні роботи.

Ми виконуємо монтаж комп'ютерних мереж по всій Україні, а саме: Київ, Тернопіль, Донецьк, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів, Ужгород, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Луганськ, Сєвєродонецьк, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.