Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Головне меню

Діяльність

Діяльність

Діяльність компанії «Кластер» спрямована на підвищення конкурентоспроможності та стабільності організацій, різного масштабу і спеціалізації, за допомогою сучасних інженерних технологій.

У своїй діяльності ми робимо основний акцент на наданні якісних послуг на основі договору, з використанням готового пакету галузевих рішень для різних сфер бізнесу.

Реалізація будь-якого проекту може бути скомбінована з обладнання та матеріалів входять до складу різних інженерних систем та мереж, але при цьому повністю виконувати поставлені бізнес-завдання. Ми пропонуємо впровадження різних технічних рішень, як окремо так і комплексом, в напрямку:

  • інформатизації;
  • телекомунікації;
  • безпеки;
  • електрики.

У будь-який зручний для Вас час Ви зможете отримати професійну консультацію наших фахівців з питань наданої продукції та послуг:

Також ми здійснюємо доставку обладнання світових виробників в будь-який регіон України, СНД та Європи.

Територіально ми здійснюємо свою діяльність в Україні, а постійний розвиток мережі партнерів та представництв забезпечує необхідну присутність у всіх регіонах України, СНД та Європи. Така присутність дає можливість реалізувати якісний сервіс і гарантійну підтримку на високому рівні.

Для нас було б величезною честю бачити Вас в числі наших партнерів та клієнтів.

Поставити питання
Поставити питання

Виникли питання? Напишіть нам і ми відповімо на питання, які Вас цікавлять ...

Подати заявку
Новини та події
Нові рішення для соціального дистанціювання від OPTEX
Нові рішення для соціального дистанціювання від OPTEX

На ринок рішень для підтримки соціального дистанціювання в комерційній сфері вийшли три інноваційні рішення від компаній IA Connects, Vaelsys і...

Нові шини зрівнювання потенціалів для вибухонебезпечних зон
Нові шини зрівнювання потенціалів для вибухонебезпечних зон

Системи зрівнювання потенціалів запобігають виникненню різниці потенціалів і протікання непередбачуваних циркулюючих струмів між струмопровідними...

HID Global представила нову хмарну платформу WorkforceID
HID Global представила нову хмарну платформу WorkforceID

Компанія HID Global закінчила розробку інноваційної хмарної платформи WorkforceID. В її завдання входить забезпечення максимально легкого доступу...

Всі новини