Phone+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню

Діяльність

Діяльність

Діяльність компанії «Кластер» спрямована на підвищення конкурентоспроможності та стабільності організацій, різного масштабу і спеціалізації, за допомогою сучасних інженерних технологій.

У своїй діяльності ми робимо основний акцент на наданні якісних послуг на основі договору, з використанням готового пакету галузевих рішень для різних сфер бізнесу.

Реалізація будь-якого проекту може бути скомбінована з обладнання та матеріалів входять до складу різних інженерних систем та мереж, але при цьому повністю виконувати поставлені бізнес-завдання. Ми пропонуємо впровадження різних технічних рішень, як окремо так і комплексом, в напрямку:

  • інформатизації;
  • телекомунікації;
  • безпеки;
  • електрики.

У будь-який зручний для Вас час Ви зможете отримати професійну консультацію наших фахівців з питань наданої продукції та послуг:

Також ми здійснюємо доставку обладнання світових виробників в будь-який регіон України, СНД та Європи.

Територіально ми здійснюємо свою діяльність в Україні, а постійний розвиток мережі партнерів та представництв забезпечує необхідну присутність у всіх регіонах України, СНД та Європи. Така присутність дає можливість реалізувати якісний сервіс і гарантійну підтримку на високому рівні.

Для нас було б величезною честю бачити Вас в числі наших партнерів та клієнтів.

Поставити питання
Поставити питання

Виникли питання? Напишіть нам і ми відповімо на питання, які Вас цікавлять ...

Подати заявку
Новини та події
Що впливає на швидкість інтернет мережі в період карантину?
Що впливає на швидкість інтернет мережі в період карантину?

Карантин не тільки в корені змінив денні графіки мільйонів людей по всьому світу. Він також викликав нові побоювання, щодо стійкості інфраструктур...

Як зросло навантаження на інтернет мережі під час карантину?
Як зросло навантаження на інтернет мережі під час карантину?

Багато українських ЗМІ зацікавилися, як змінилася активність користувачів і навантаження на інтернет мережі з моменту оголошення карантину. Такий...

Dahua оновила серію Lite 5-мегапіксельною інтелектуальною IP
Dahua оновила серію Lite 5-мегапіксельною інтелектуальною IP

Асортимент відеокамер Dahua Technology поповнився новинками з бюджетної серії Lite. Це IP-камери на 5 Мп, створені на базі технології «розумної»...

Всі новини