Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Статті та огляди
Як мінімізувати втрати в оптичному волокні?
Як мінімізувати втрати в оптичному волокні?

Хоча оптоволоконні мережі вважаються найбільш надійними і продуктивними комунікаціями, деякі втрати потужності світлового випромінювання...

Які бувають системи структурованих кабельних мереж?
Які бувають системи структурованих кабельних мереж?

Структурована кабельна мережа (СКМ) – складна інженерна система, яка служить для передачі енергії та інформації між пристроями генерації...

Як організувати контроль лінійно-кабельних споруд?
Як організувати контроль лінійно-кабельних споруд?

Надійний і постійний контроль експлуатації лінійно-кабельних споруд (ЛКС) необхідний, виходячи з безлічі чинників впливу на кабельні...

Всі статті
Опитування та голосування
Яку швидкість Інтернету Ви використовуєте?
Передача даних

Ми пропонуємо побудову систем передачі даних «під ключ», а також їх подальше обслуговування в режимі 24/7. Роботи виконуються досвідченими фахівцями, із застосуванням інноваційних методик, це дає нам можливість гарантувати якісний результат за низьку вартість.

Для передачі інформації по мережі використовується наступне мережеве обладнання: комутатори, маршрутизатори, мультиплексори, медіаконвертори, модеми, базові станції точки доступу і т.п. На сьогоднішній день для передачі даних використовують бездротові і кабельні лінії зв'язку. Для передачі по радіоканалу застосовують бездротове обладнання, яке розміщують на необхідній відстані і налаштовують на спільну роботу. Вибір системи передачі даних, на основі оптоволокна або метала, залежить від швидкості та відстані, на яку потрібно передати сигнал. Мережеве обладнання дозволяє комбінувати технології та організовувати обмін інформацією, як у приміщенні, так і на великі відстані.

В результаті наших робіт ви отримаєте не тільки можливість передавати дані по мережі, але й повний комплект проектної та виконавчої документації.

Бездротові мережі зручні у використанні, так як не вимагають застосування великої кількості проводів для з'єднання окремих елементів. У той же час кабельні мережі, як правило, більш захищені і більше підходять для передачі великих обсягів інформації. У залежності від потреб можна вибрати варіант об'єднує елементи кабельної та бездротової мережі. Фахівці нашої компанії виконують всі види робіт з проектування, монтажу, налаштування систем зв'язку і передачі даних.

Ми надаємо консультації з організації магістральних і локальних каналів зв'язку, кабельних і бездротових мереж зв'язку. Консалтинг включає в себе проведення вишукувальних робіт, підготовку переліку робіт та етапів їх виконання. Аудит мережевої інфраструктури допоможе дізнатися реальну ситуацію, і проаналізувати її на відповідність заявленим цілям.

Проектування кабельних мереж комплексний процес, до його складу входить, розрахунок кабельних ліній, вузлів зв'язку і спеціалізованих споруд. Проектування ліній зв'язку включає в себе безліч розрахунків, наприклад: розрахунок зони покриття, розрахунок пропускної здатності мережі, розрахунок щогли на відтяжках або навантаження на опори. Проектування кабельних ліній допоможе визначити перелік обладнання та матеріалів, а також обсяги монтажних робіт. Якісний проект гарантує надійність засобів зв'язку та тривалість їх експлуатації.

Монтаж ліній зв'язку включає прокладку кабелю, монтаж мережевого устаткування, складання шаф, а також установку щогл зв'язку та трубостояків. Прокладка кабельних мереж включає монтаж муфт та їх розшивку. Якщо роботи відбуваються на оптичній мережі, то кожна точка зварювання оптоволоконного кабелю підлягає перевірці. Підключення ліній зв'язку включає терморегулятори мережевого кабелю та зварювання оптоволокна, настройку комутаторів, маршрутизаторів та іншого мережевого обладнання.

Обслуговування ліній зв'язку включає в себе ремонт оптоволоконного та мережевого кабелю, відновлення щогл зв'язку, обслуговування базових станцій і антенно-фідерних пристроїв (АФУ). Також ми виконуємо модульний ремонт мережевого обладнання та засобів радіозв'язку.

Експлуатація ліній зв'язку включає в себе періодичне вимірювання кабелю, контроль засобів безпеки мережі, а також перевірку каналів зв'язку та мережевих підключень. Модернізація мережі передбачає заміну пошкодженого кабелю, застарілих розеток і кросів. При необхідності ми можемо запропонувати заміну мідного кабелю на оптичний, а також встановлення додаткових засобів шифрування і захисту даних.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв , Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Наші фахівці надають безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. Якщо Ви хочете дізнатися вартість або замовити послуги, звертайтеся, і ми Вам допоможемо.