Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (14)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 2500грн

Підключення телефонної мережі і налаштування обладнання зв'язку

Підключення та налаштування

Хочете підключити АТС? Потрібно налаштувати VoIP шлюз? Потрібно розшити кабель на Кросу? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Підключення телефонної мережі і налаштування налаштування телефонної станції здійснюється після завершення будівельно-монтажних робіт і передбачає наявність завдання. Підготовка технічного завдання (ТЗ) виконується безкоштовно.

Щоб замовити підключення телефонної лінії та налаштування обладнання зв'язку, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання та обсягів робіт. Після узгодження ТЗ ми надамо ціни на пусконалагоджувальні роботи, а також ціни на послуги зв'язку, вибраного Вами оператора на території об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість підключення засобів зв'язку, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо попередню ціну виходячи із схожих проектів.

Наші сертифіковані фахівці мають досвід підключення та налаштування обладнання: Panasonic, AVAYA, Brother, Hanlong, Alcatel, Motorola, ORION, Huawei, LG-Ericsson, Samsung, Siemens, Philips, Yealink, Yeastar, Skypemate, Texet та інших виробників.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Харків, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Кривий Ріг, Суми, Донецьк, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся кнашим фахівцям.