Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Каталог услуг
Опитування та голосування
Який телефонний кабель ви використовуєте?
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 2500грн
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (14)
Статті та огляди
Інтернет та телефонія для офісу
Інтернет та телефонія для офісу

Ні в одному з сучасних офісів неможливо працювати без якісного Інтернету та телефонного зв'язку. Кожен підрозділ компанії просто...

Як обрати АТС для офісу?
Як обрати АТС для офісу?

Основне призначення АТС – забезпечення офісів внутрішнім зв'язком з можливістю виходу на зовнішню лінію. Для середніх компаній з...

Що таке бездротові DECT системи?
Що таке бездротові DECT системи?

Cтандарт DECT (Digital European Cordless Telecommunications) для бездротових телефонів був вперше оприлюднений у 1992 році Європейським інститутом телекомунікаційних...

Всі статті

Підключення телефонної мережі і налаштування обладнання зв'язку

Підключення та налаштування

Хочете підключити АТС? Потрібно налаштувати VoIP шлюз? Потрібно розшити кабель на Кросу? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Підключення телефонної мережі і налаштування налаштування телефонної станції здійснюється після завершення будівельно-монтажних робіт і передбачає наявність завдання. Підготовка технічного завдання (ТЗ) виконується безкоштовно.

Щоб замовити підключення телефонної лінії та налаштування обладнання зв'язку, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання та обсягів робіт. Після узгодження ТЗ ми надамо ціни на пусконалагоджувальні роботи, а також ціни на послуги зв'язку, вибраного Вами оператора на території об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість підключення засобів зв'язку, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо попередню ціну виходячи із схожих проектів.

Наші сертифіковані фахівці мають досвід підключення та налаштування обладнання: Panasonic, AVAYA, Brother, Hanlong, Alcatel, Motorola, ORION, Huawei, LG-Ericsson, Samsung, Siemens, Philips, Yealink, Yeastar, Skypemate, Texet та інших виробників.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Харків, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Кривий Ріг, Суми, Донецьк, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся кнашим фахівцям.