Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (9)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 3500грн
Проектування та погодження

Хочете вибрати датчики і ППК? Потрібно розробити проект сигналізації? Потрібно підготувати кошторис? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування охоронної сигналізації передбачає наявність технічного завдання або списку вимог, яким повинна відповідати майбутня система. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект охоронної сигналізації, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на проектування сигналізації, виходячи зі складності Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість проектування сигналізації, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Всі матеріали та обладнання, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію CISA, Crow, DSC, Ajax, Elmes Electronic, Jablotron, LifeSOS, Optex, Paradox, Satel, Sentrol, Smart Security, Texecom, Trinix, Vidicon, Алай, Артон, ВЕНБЕСТ, Оріон, СБИ, СенКо, Страж, Тірас Україна, Електрон, Веда Буча та багатьох інших виробників.

Ми виконуємо проектування автономної і пультової сигналізації, а також дротової та бездротової сигналізації. Послуги з проектування включають в себе розробку концепції, підготовку пояснювальної документації, відображення технічних схем і малюнків, складання кошторису на роботи та обладнання. При необхідності в проект можуть бути включені індивідуальні розділи, в залежності від Ваших побажань.

Під час проектування основна увага приділяється вибору актуального рішення та оптимальної технології. Наші фахівці підберуть приймально-контрольний прилад, охоронні датчики, клавіатури, сповіщувачі і т. д. Комплексне проектування охоронних систем включає в себе узгодження проекту у замовника та всіх зацікавлених організацій.

На етапі узгодження технічної документації може бути задіяна незалежна експертиза. Якісний проект охоронної сигналізації гарантує зручність у використанні і тривалу експлуатацію.

Виконання проектних робіт дає можливість підготувати: ескізний проект (ЕП), техніко-економічний розрахунок (ТЕР), технічне обґрунтування (ТО), технічний проект (ТП), " робочий проект (РП) та інші документи.

Після виконання проектних робіт можна приступати до монтажних робіт, а проект дасть Вам можливість проконтролювати їх виконання. При необхідності ми надамо договір на монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.