Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (13)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 4250грн

Монтаж електропроводки та встановлення електрообладнання

Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
23.97 грн
+
Виконуємо
38.36 грн
+
Виконуємо
47.95 грн
+
Виконуємо
335.65 грн
+
Виконуємо
345.24 грн
+
Виконуємо
383.61 грн
+
Виконуємо
1 438.52 грн
+
Виконуємо
1 438.52 грн
+
Виконуємо
4 245.77 грн
+
Монтаж та встановлення

Хочете зробити монтаж електропроводки і встановити розетки? Потрібно виконати електромонтаж «під ключ»? Ми пропонуємо зробити ці та інші роботи швидко і якісно.

Монтаж електричних мереж і встановлення електрообладнання передбачає наявність проекту або технічного завдання. На підставі цих документів будуть виконуватися монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Підготовка ТЗ виконується безкоштовно.

Щоб замовити електромонтажні роботи, достатньо заповнити заявку на сайті. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст, щоб уточнити обсяги і терміни виконання робіт. Після узгодження ТЗ ми надамо ціни на електромонтаж, з урахуванням особливостей Вашого об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися одиничні розцінки на електромонтажні роботи, ми надамо прайс або вкажемо граничні ціни виходячи з схожих завдань.

Монтаж силового кабелю виконуються відповідно до чинних міжнародних і національних стандартів. Наші фахівці використовують кабельно-провідникову продукцію та електротехнічне обладнання: Південкабель, ABB, Електрокабель, Термофит, APC, Одескабель, El-Bi, НІК, Electro-Plast, Мегомметр, Elgama, Катех-Електро, Flexa, ЗЗЦМ, Foton, ДКС, Geko, Билмакс, Gembird, АсКо УкрЕМ, General Electric, VI-KO, Hager, Tyco Electronics, IEK, Sven, Legrand, Sturm, LogicPower, Alcatel, Smart Security, LUXEON, Schneider Electric, Sabaj, Moeller, RID, Powercom та інших виробників.

Ми виконуємо електромонтаж по всій Україні, а саме: Київ, Тернопіль, Донецьк, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів, Ужгород, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Луганськ, Сєвєродонецьк, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.