Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 240грн
Встановлення та монтаж

Потрібно встановити відеокамери? Потрібно виконати прокладку кабелю відеоспостереження? Хочете зробити монтаж відеоспостереження «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Установка відеоспостереження передбачає наявність проекту або технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити установку відеоспостереження, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на монтаж відеоспостереження, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість монтажу відеоспостереження, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Монтажні роботи виконуються відповідно до чинних національних, міжнародних і європейських стандартів, з використанням обладнання і матеріалів виробництва: Activision, Balter Security, CNB, AVTech, CnM SECURE, Dahua, EverFocus, NetVision, GeoVision, HikVision, InterVision, Kampro, Laice, NEOSTAR, Oltec, KTC, OptiVision, Panasonic, ILDVR, Partizan, QTUM, RCI, Sanyo, Infinity, SONY, Impreza, Seagate, Hitron, STS, eVidence, Sunell, DigiTec, Lightwell, Sunkwang, Tamron, Commax, Tokina, Axis, Twist, Viatec, Avidis, Vision, ATIS, Vivotek, Anko Tech, Z-Ben, ACTi, КОДОС та інших виробників.

Установка систем відеоспостереження включає в себе монтаж відеокамер, інфрачервоного підсвічування, відеореєстраторів, відеосерверів та іншого обладнання необхідного для побудови системи. Монтаж мережі для системи відеоспостереження передбачає прокладку кабелю і монтаж кабельних каналів. При необхідності, прокладка кабелю та встановлення кріплень для камер, супроводжується загально будівельними роботами. По закінченню монтажних робіт ми надамо комплект виконавчої документації.

Після виконання робіт з монтажу здійснюється підключення та налаштування системи відеоспостереження. При необхідності надамо договір на пусконалагоджувальні роботи.

Наша компанія виконує монтаж відеосистем по всій Україні, а саме: Київ, Тернопіль, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Чернігів, Ужгород, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Суми, Полтава, Сєвєродонецьк, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.