Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 5000грн
Проектування та погодження

Потрібно розробити проект СКУД? Потрібно підготувати кошторис? Хочете вибрати турнікет або зчитувач? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування СКУД передбачає наявність технічного завдання або списку вимог, яким повинна відповідати майбутня система. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект системи контролю доступу, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на проектування СКУД, виходячи зі складності Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість проектних робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Всі матеріали та обладнання, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію: ACS, Форма , Activision, Пьезосенсор, Ajax, КОДОС, ARNY, Vizit, ATIS, Viatec, Balter Security, USK, CISA, Trinix, STOP-Net, Commax, Dallas, Slinex, Dori, Rosslare, Elmes Electronic, Relia, Eltis, PERCo, FortNet, NEOSTAR, Gardi, Laice, Garrett, Kocom, GEZE, Hyundai Telecom, JSB, Iron Logic, ITV, IRS і багатьох інших виробників.

Ми виконуємо проектування охоронних систем, контрольно-пропускних пунктів, а також біометричних систем контролю і управління доступом.

Послуги з проектування включають в себе розробку концепції, відображення технічних схем і малюнків, підготовку виконавчої документації, складання кошторису на роботи та обладнання. При необхідності в проект можуть бути включені індивідуальні розділи, в залежності від Ваших побажань.

Під час проектування основна увага приділяється вибору оптимального рішення в співвідношенні ціна/якість. Наші фахівці підберуть зчитувачі, турнікети, контролери, замки, викличні панелі і сумісний між собою обладнання. Комплексне проектування систем контролю доступу включає в себе узгодження проекту у замовника та всіх зацікавлених організацій.

На етапі узгодження технічної документації може бути задіяна незалежна експертиза. Якісний проект СКУД гарантує зручність у використанні і тривалу експлуатацію.

Виконання проектних робіт дає можливість підготувати: ескізний проект (ЕП), техніко-економічний розрахунок (ТЕР), технічне обґрунтування (ТО), технічний проект (ТП), " робочий проект (РП) та інші документи.

Після виконання проектних робіт можна приступати до монтажних робіт, а проект дасть Вам можливість проконтролювати їх виконання. При необхідності ми надамо договір на монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.