Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Статті та огляди
Інтернет та телефонія для офісу
Інтернет та телефонія для офісу

Ні в одному з сучасних офісів неможливо працювати без якісного Інтернету та телефонного зв'язку. Кожен підрозділ компанії просто...

Як обрати АТС для офісу?
Як обрати АТС для офісу?

Основне призначення АТС – забезпечення офісів внутрішнім зв'язком з можливістю виходу на зовнішню лінію. Для середніх компаній з...

Що таке бездротові DECT системи?
Що таке бездротові DECT системи?

Cтандарт DECT (Digital European Cordless Telecommunications) для бездротових телефонів був вперше оприлюднений у 1992 році Європейським інститутом телекомунікаційних...

Всі статті
Опитування та голосування
Яку міні-АТС Ви використовуєте?
Телефонія

Ми пропонуємо побудову телефонних систем «під ключ», а також їх обслуговування і ремонт. Роботи виконуються сертифікованими фахівцями, із застосуванням передових методик, що дає нам можливість пропонувати низьку вартість і високу якість сервісу.

Для забезпечення зв'язку на об'єкті використовується таке телефонне обладнання: АТС, шлюзи, репітеры, телефонні апарати, факси і т. д. Автоматична телефонна станція (АТС) є центральним пристроєм, який дозволяє з'єднувати і встановлювати виклик між телефонами за допомогою засобів телефонної мережі. Основна відмінність відомчих, міських і міжміських АТС це кількість абонентів і спосіб передачі сигналів. Для організації зв'язку по IP протоколу використовують як апаратні сервери з власної прошивкою, так і програмні АТС.

В результаті наших робіт ви отримаєте не тільки надійний телефонний зв'язок для офісу і дому, але й повний комплект проектної і виконавчої документації.

Телефонна мережа – це сукупність вузлів комутацій, основну роль яких виконують автоматичні телефонні станції (АТС). Міні-АТС – це невеликий телефонний комутатор, який встановлюють для забезпечення зв'язку. Вона служить для зменшення кількості телефонних ліній, які необхідно орендувати у телефонної компанії. Станція дозволяє абонентам спілкуватися локально в межах офісу (будинку) без оплати і без будь-яких обмежень. На сьогоднішній день телефонні мережі є важливою частиною будь-якого офісу, складського приміщення і навіть приватного будинку.

Ми надаємо допомогу в організації офісної телефонії, вузлів зв'язку, корпоративних колл-центрів, а також систем посилення мобільного зв'язку та передачі даних. Аудит засобів зв'язку допоможе дізнатися реальну ситуацію і скласти план дій відповідно до заявлених цілями.

Проектування телефонних мереж включає в себе розрахунок лінійно кабельних споруд, вузлів зв'язку, кабельної проводки, а також розрахунок АТС та телефонного навантаження.

Монтаж телефонної мережі включає прокладку телефонного кабелю в приміщенні, в телефонній каналізації та по вулиці. Наші фахівці виконують установку АТС, базових станцій, репітерів, підсилювачів, антен, а також інших засобів мобільного та стаціонарного зв'язку. При необхідності ми виконаємо монтаж телефонної каналізації, вузлів зв'язку і виносних кросів. Також ми виконуємо монтаж WiMax, GSM, WiFi мереж та РРЛ зв'язку.

Підключення телефонної мережі включає в себе розшивку кросу, підключення розеток і телефонів. Після монтажу ми допоможемо підключити телефонну лінію, а також зробити програмування АТС і настройку шлюзів. Налаштування обладнання зв'язку здійснюється по конфігурації наданої оператором, або провайдером.

Обслуговування телефонних мереж включає в себе ремонт АТС, телефонного кабелю та інших засобів зв'язку. Обслуговування вузлів зв'язку передбачає виконання разових ремонтних робіт та абонентського сервісу спрямованого цілодобову підтримку їх діяльності.

Експлуатація засобів зв'язку включає в себе періодичну перевірку телефонних ліній та станційного обладнання на працездатність. Модернізація телефонної мережі передбачає заміну застарілого кабелю і пошкоджених розеток, а також перенесення кросу та інших засобів комутації.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв , Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Наші фахівці надають безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. Якщо Ви хочете дізнатися вартість, або замовити послуги, звертайтеся, і ми Вам допоможемо.