Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Статті та огляди
Як організувати диспетчеризацію ліфтів?
Як організувати диспетчеризацію ліфтів?

Диспетчеризація ліфтового господарства йде рука об руку з його автоматизацією, яка почала застосовуватися з появою більш-менш технологічно...

Як захистити розумний будинок від хакерів?
Як захистити розумний будинок від хакерів?

Прогресивні високотехнологічні ІТ-рішення, на основі яких побудовані сучасні системи «розумного будинку» , забезпечують найвищий...

Основні проблеми розумних будинків і як їх можна вирішити?
Основні проблеми розумних будинків і як їх можна вирішити?

Високотехнологічні комплекси « розумний дім » набирають популярність з кожним роком. Причин безліч: зручне централізоване управління...

Всі статті
Опитування та голосування
Яку операційну систему Ви використовуєте?
Диспетчеризація

Ми пропонуємо побудова систем диспетчеризації «під ключ», а також їх цілодобове обслуговування. Послуги надаються кваліфікованими фахівцями, це дає нам можливість виконувати роботи якісно і при цьому гарантувати низьку вартість.

Для моніторингу та управління інженерними системами використовується наступне обладнання: шафи автоматики, контролери, датчики, панелі управління, комп'ютери, монітори. Контролери, розташовані в шафі автоматики забезпечать збір даних і управління інженерним обладнанням. Управління відбувається за допомогою профільного програмного забезпечення, встановленого на комп'ютер, який знаходиться в диспетчерському пункті. Контролери шаф автоматики передають комп'ютеру необхідну інформацію, в режимі реального часу, для виводу на монітор диспетчера.

В результаті наших робіт ви отримаєте не тільки моніторинг подій і управління технічними процесами на об'єкті, але й повний комплект проектної та виконавчої документаціі.

Инженерное оборудование, входящее в комплекс жизнеобеспечения зданий, имеет, как правило, огромный набор технологических параметров и сигналов, которые требуют непрерывного контроля. Обеспечить такой контроль может система диспетчеризации зданий и сооружений. Также система позволяет учитывать энергоресурсы, нормировать их потребление, а также корректировать работу оборудования инженерных систем здания.

Завдяки оперативному контролю стану інженерних систем і своєчасному реагуванню, на зміни в роботі обладнання, можливо ефективне прийняття управлінських рішень та попередження можливих збоїв.

Суть диспетчеризації полягає у візуалізації інформації про роботу інженерних систем та наданні оператору можливості прямого управління обладнанням з диспетчерського пункту. Дані про стан інженерного устаткування надходять від контролерів локальної автоматики і передаються на сервер. Оброблені дані з необхідною інформацією надходять на сервер диспетчеризації і виводяться на екранах. По суті, автоматизація і диспетчеризація інженерних систем будівель це - комплекс інженерних засобів та заходів, спрямованих на підвищення якості та швидкості прийняття рішень.

Ми надаємо допомогу в організації центрів управління будівлею і диспетчерських центрів, а також консультації з підготовки робочого місця диспетчера. Консалтинг включає в себе проведення вишукувальних робіт, підготовку кошторису та етапів виконання робіт. Аудит засобів автоматизації допоможе дізнатися реальну ситуацію, і проаналізувати її на відповідність заявленим цілям.

Проектування диспетчеризації та систем автоматизації включає в себе розрахунок контролерів керування і шаф автоматики, а також розрахунок ліній зв'язку для підключення датчиків. В послуги з проектування входить розробка концепції, підготовка пояснювальної документації, відображення технічних схем та зображень, складання кошторису на роботи та обладнання.

Установка систем диспетчеризації включає в себе монтаж контролерів, панелей управління, а також різного типу датчиків (температури, світла, газу) та інших засобів автоматизації. Перед введенням в експлуатацію ми виконуємо тестування системи диспетчеризації на працездатність та відповідність заданим вимогам.

Пуско-наладка засобів автоматизації включає в себе програмування контролерів, підключення інтерфейсних модулів та панелей управління. Після налаштування обладнання демонструються можливості системи та здача її в експлуатацію.

Обслуговування систем диспетчеризації включає в себе ремонт контролерів, панелей управління, інтерфейсних модулів, датчиків, та інших засобів автоматизації. Обслуговування передбачає виконання не тільки разових ремонтних робіт, але й абонентського сервісу, який включає в себе підтримку ефективного використання системи в режимі 24/7. На етапі абонентського обслуговування, ми пропонуємо ряд профілактичних заходів, спрямованих на підтримку системи в робочому стані.

Експлуатація систем диспетчеризації включає в себе періодичну перевірку інженерного обладнання та кабельних ліній зв'язку на працездатність. Модернізація засобів автоматизації передбачає заміну пошкоджених датчиків, контролерів, шаф автоматики, інтерфейсних модулів та іншого обладнення.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв , Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Наші фахівці надають безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. Якщо Ви хочете дізнатися вартість або замовити послуги, звертайтеся, і ми Вам допоможемо.