Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 950грн

Модернізація та експлуатація систем контролю доступу

Модернізація та експлуатація

Хочете замінити домофон? Потрібно доставити зчитувачі? Потрібно поміняти СКУД? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Модернізація СКУД передбачає наявність технічного завдання або проекту на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити модернізацію СКУД, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на обладнання та роботи, з урахуванням особливостей Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися  вартість модернізації системи контролю і управління доступом, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Для модернізації СКУД наші фахівці використовують обладнання світових виробників, таких як FortNet, Gardi, Hyundai Telecom, Iron Logic, IRS, Garrett, GEZE, ITV JSB, Kocom, Laice, NEOSTAR, PERCo, Relia, USK, Viatec, Vizit, КОДОС, Пьезосенсор, Форма, ACS, Activision, Ajax, ARNY, ATIS, Balter Security, CISA, Commax, Dallas, Rosslare, Slinex, STOP-Net, Trinix, Dori, Elmes Electronic, Eltis і т. д.

Модернізація систем контролю доступу, це процес спрямований на поліпшення ефективності системи. Роботи включає в себе установку додаткового обладнання чи розширення можливостей існуючих устройтств. Наприклад: встановлення модуля обліку робочого часу, монтаж додаткових турнікетів, заміна зчитувачів магнітних на сучасні біометричні, організація автоматизованого пункту пропуску автомобілів/пішоходів та інші нововведення.

Після модернізації ми перевіряємо працездатність системи і передаємо її в експлуатацію. За фактом виконання всіх робіт ми надамо виконавчу документацію, інструкції та рекомендації, на підставі яких здійснюватиметься експлуатація СКУД. При необхідності наші фахівці нададуть договір на обслуговування СКУД.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Одеса, Івано-Франківськ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Запоріжжя, Полтава, Луганськ, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці, Сєверодонецьк, Краматорськ та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.