Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (23)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 2000грн

Підключення комп'ютерної мережі та налаштування комп'ютерної техніки

Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
19.18 грн
+
Виконуємо
91.11 грн
+
Виконуємо
100.69 грн
+
Виконуємо
139.06 грн
+
Виконуємо
201.39 грн
+
Виконуємо
407.58 грн
+
Виконуємо
556.22 грн
+
Виконуємо
573.48 грн
+
Виконуємо
719.26 грн
+
Виконуємо
959.01 грн
+
1 2
Підключення та налаштування

Хочете налаштувати сервер або підключити комп'ютер? Потрібна настройка мережевого обладнання? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Підключення комп'ютерної мережі і налаштування обладнання здійснюється після закінчення монтажних робіт і передбачає наявність технічного завдання, на підставі якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити роботи по підключенню мережі та комп'ютерної техніки, досить заповнити заявку на сайті. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на послуги, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість пуско-налагоджувальних робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Наші сертифіковані фахівці мають досвід налаштування обладнання наступних виробників: Acer, Apple, Ashampoo, ASUS, D-Link, DELL, Foxconn, Foxit, Fujitsu, Hanns.G, HP, IBM, Iiyama, Intel, Lenovo, LG, Parallels, Philips, Samsung SMT, Sony, Wibtek, СМТ і т. д.

Підключення кабельної мережі передбачає перевірку мережевого кабелю, патч-панелей і розеток. Після перевірки комп'ютерних розеток і патч-панелей виконується їх маркування.

Налаштування мережі включає в себе підключення персональних комп'ютерів в локальну мережу та налаштування мережевого устаткування, для спільного доступу всіх користувачів в Інтернет. При необхідності наші фахівці також підключать оргтехніку й мобільні пристрої (ноутбуки, планшети).

Якщо ІТ інфраструктура підприємства передбачає наявність сервера, то його налаштування буде виконана в залежності від його призначення (поштовий сервер, файлове сховище, сервер терміналів, Веб-сервер тощо)

Налаштування комп'ютерної техніки в офісі передбачає встановлення операційної системи (ОС), офісних додатків, антивірусного захисту та інших програм на вимогу замовника.

Після завершення робіт ми надамо технічну документацію на кабельну мережу , а також протокол в якому вказані налаштування мережевого устаткування і паролі доступу. При необхідності ми надамо договір на разове або абонентське обслуговування.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Кривий Ріг, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.