Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (9)
Ціна

 –  грн

  • 70грн
  • 800грн

Обслуговування охоронної сигналізації та ремонт систем охорони

Обслуговування та ремонт

Хочете перевірити охоронні датчики? Потрібно зробити ремонт ППК? Потрібно організувати обслуговування сигналізації? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Технічне обслуговування передбачає наявність встановленої охоронної сигналізації та технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити обслуговування охоронної сигналізації, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми зробимо аудит сигналізації та надамо ціни на обслуговування, актуальні для Вашого об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість обслуговування сигналізації, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих завдань.

Наші фахівці мають досвід обслуговування та ремонту обладнання наступних виробників: DSC, Ajax, Elmes Electronic, CISA, Jablotron, Crow, LifeSOS, Satel, Optex, Smart Security, Paradox, Trinix, Sentrol, Texecom, Артон, Vidicon, Алай, ВЕНБЕСТ, СенКо, Страж, Оріон, СБИ, Електрон, Веда Буча, Тірас Україна і т. д.

Технічне обслуговування охоронної сигналізації включає в себе разові і періодичні роботи, спрямовані на підтримку всієї системи в робочому стані. Абонентське обслуговування сигналізації на увазі не тільки ремонтні, але й профілактичні заходи, які знизять кількість поломок і збільшать термін служби всієї системи в цілому. Інцидентне обслуговування дозволяє своєчасно усувати аварії і тим самим забезпечити безперервну охорону об'єкта.

Ремонт охоронної сигналізації включає в себе відновлення приймально-контрольних приладів, датчиків, сирен, тривожних кнопок, а також їх перевірку на працездатність. При необхідності наші фахівці також підпорядкують або замінять пошкоджений кабель, по якому передається сигнал. Ремонт приймально-контрольного приладу передбачає роботи по виявленню несправних елементів в спеціалізованому сервісному центрі. Ремонт систем охорони передбачає перевірку джерел живлення та оновлення програмного забезпечення на посту охорони, при необхідності. Після ремонтних робіт ми надамо статистику поломок і матеріали, витрачені на їх усунення.

При виявленні умов потребують капітального ремонту або заміни морально застарілого обладнання, ми рекомендуємо модернізувати сигналізацію. При необхідності ми надамо договір на модернізацію системи або її окремих компонентів.

Ми виконуємо обслуговування систем охорони по всій Україні, а саме: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Харків, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Запоріжжя, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості і отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.