Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (19)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 3550грн
Консалтинг та аудит

Хочете покращити якість зв'язку? Потрібно зробити аудит телефонної мережі? Потрібно організувати телефонію в офісі «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи якісно і швидко.

Консультації по телефонії надаються безкоштовно, при наявності питання і розуміння бажаного результату. Для збору даних і оцінки об'єкта, здійснюється виїзд спеціаліста на місце проведення робіт. При необхідності, послуга включає в себе ревізію телефонної мережі і аудит засобів зв'язку.

Щоб замовити консультацію телефоніста, з виїздом на об'єкт необхідно заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться наш фахівець і уточнить всі питання необхідні для оцінки завдання та кінцевого результату. Після погодження завдання ми надамо ціни на послуги, актуальні для Вашої задачі.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість консалтингових послуг, ми надамо Вам прайс-лист, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи з подібних робіт.

Комп'ютерна допомога здійснюються на підставі практичного досвіду фахівців, у відповідності з технічною документацією та рекомендаціями виробників. Ми працюємо з обладнанням виробництва: AVAYA, Yealink, Brother, Huawei, Skypemate, Motorola, Samsung, Panasonic, ORION, Philips, LG-Ericsson, Siemens, Yeastar, Hanlong, Texet, Alcatel і інших міжнародних виробників.

Консалтингові послуги включають в себе аудит АТС, кабельної проводки, Кросу, розеток та інших засобів зв'язку. При необхідності ми надамо консультацію, щодо вибору GSM і VoIPшлюзов, а також обладнання для посилення мобільного зв'язку. Наші фахівці нададуть допомогу у виборі не тільки станційного обладнання, але і абонентських пристроїв, таких як, телефонні апарати і факсимільні повідомлення.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.