Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 2390грн
  • 4320грн
Консалтинг та аудит

Потрібно отримати консультацію щодо вибору контролерів або зчитувачів? Хочете зробити комплексний аудит СКУД? Потрібно організувати контрольно-пропускну систему «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці і інші роботи швидко і якісно.

Консультації по СКУД надаються безкоштовно, при наявності питання і розуміння бажаного результату. При необхідності, послуга включає в себе виїзд спеціаліста на об'єкт для аудиту і збору необхідних даних.

Щоб замовити консультацію з виїздом на об'єкт необхідно заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання необхідні для розуміння завдання і кінцевої мети. Після погодження завдання ми надамо ціни на консалтингові послуги, актуальні для Вашої задачі.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість аналітичних робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або орієнтовну вкажемо ціну виходячи з подібних робіт.

Консультації по системах контролю доступу здійснюються на підставі практичного досвіду фахівців, у відповідності з технічною документацією та рекомендаціями виробників. Ми працюємо з обладнанням виробництва: ACS, Activision, Ajax, ARNY, ATIS, Balter Security, CISA, Commax, Dallas, Dori, Elmes Electronic, Eltis, FortNet, Gardi, Garrett, GEZE, Hyundai Telecom, Iron Logic, IRS, ITV JSB, Kocom, Laice, NEOSTAR, PERCo, Relia, Rosslare, Slinex, STOP-Net, Trinix, USK, Viatec, Vizit, КОДОС, Пьезосенсор, Форма і інших менш відомих брендів.

Послуга включає в себе проведення пошукових робіт на об'єкті, підготовку технічного завдання, складання переліку робіт та етапів їх виконання, допомога у виборі зчитувачів, контролерів, турнікетів, домофонів, доводчиків, викличних панелей, електронних ключів, замків, сповіщувачів, тривожних кнопок і інших пристроїв для контролю та управління доступом.

Ми надаємо консультації з питань побудови нової СКУД, а також модернізації та експлуатації існуючої. Для об'єктивної оцінки, ми здійснюємо виїзд на об'єкт, для перевірки стану охоронної системи. Аудит СКУД включає в себе огляд зчитувачів, викличних панелей, кнопок вхід/вихід, турнікетів та інших засобів управління доступом. Отримані дані дають можливість виконати аналіз і дізнатися реальний стан системи. На практиці аудит систем контролю доступом дозволяє зменшити витрати підприємства, а також виявити технічні недоробки зроблені під час монтажу. Наприклад: не правильно налаштований доводчик (двері не закривається до кінця), турнікет не веде облік відвідувачів в певний час, не передбачено аварійне відкриття замків під час НП і т. д.

По закінченню всіх робіт ми підготуємо документи, які допоможуть визначити подальші дії, у питаннях побудови та обслуговування СКУД. Перелік документів може включати в себе протоколи, висновки, акти, схеми та інші документи в залежності від завдань, які покладаються на аудит.

Після вивчення питання і підготовки технічного завдання можна приступати до проектування нової системи контролю доступу або модернізації існуючої. При необхідності ми надамо договір на проектування.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.