+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка
Кластер

Технічне обслуговування СКУД, вартість знижена на 20%

Технічне обслуговування СКУД, вартість знижена на 20%

Зламався турнікет на вході? Не працює електрозамок? Потрібні додаткові карти доступу? – Є питання, які не варто відкладати на завтра! Оскільки від якості таі швидкості їх вирішення залежить не тільки безпека та продуктивність роботи співробітників, але і репутація фірми.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання та організувати обслуговування систем контролю та управління доступом (СКУД). Послуги надаються на підставі договору, умови якого передбачають виконання робіт по заміні пошкоджених технічних засобів на об'єкті, а також модульний ремонт обладнання в сервісному центрі.

У період з 1 листопада 2017 по 31 березня 2018 року, проходить акція «Все під контролем», під час якої діє знижка 20% на обслуговування систем контролю доступу (СКД). Вартість робіт з обслуговування включає в себе аудит СКУД (виконується протягом п'яти днів), за результатами аудиту ми надамо детальний звіт про стан устаткування і придатності системи до подальшої експлуатації в цілому. В рамках акції ми безкоштовно надамо новий комплект електронних ключів. Пропозиція діє для організацій, у яких система розташована у Києві та інших містах Київської області.

Технічне обслуговування контролю доступу на об'єкті включає в себе періодичну перевірку працездатності виконавчих пристроїв ( турнікетів, доводчиків, електрозамків, шлагбаумів) та аналіз роботи контролерів. При виявленні неполадок в роботі СКД, реагування фахівців складе не більше 2-х годин, з моменту виявлення аварії.

Оновлення програмного забезпечення та його перевстановлення при необхідності є невід'ємною частиною робіт з обслуговування системи. Профілактичні роботи виконуються згідно регламенту (регулярність залежить від типу СКУД) та дозволяють уникнути неполадок в роботі, тим самим підтримувати систему завжди працездатною. Правильно організована експлуатація СКУД забезпечить стабільну, довговічну та безперервну роботу системи у будь-який час доби.

Щоб замовити обслуговування СКУД, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Контроль доступу 01-11-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%
Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%

Виникла потреба встановити турнікети? Бюджет не дозволяє закупити турнікети відповідно до вимог до всієї системи охорони? Шукаєте оптимальне...

Монтаж системи контролю доступу зі знижкою 20%
Монтаж системи контролю доступу зі знижкою 20%

Хочете обмежити доступ до приміщення? Потрібен облік відвідувачів, або робочого часу співробітників? – Для сучасного бізнесу, безпеку та...

Обладнання Partizan зі знижкою 15%
Обладнання Partizan зі знижкою 15%

Потрібно обладнати під ключ систему охорони або відеоспостереження? Бюджет не дозволяє закупити обладнання відповідно до вимог до вашої системи...

Всі акції