Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Каталог услуг
Опитування та голосування
Яку операційну систему Ви використовуєте?
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 8500грн
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (15)
Статті та огляди
Які бувають системи структурованих кабельних мереж?
Які бувають системи структурованих кабельних мереж?

Структурована кабельна мережа (СКМ) – складна інженерна система, яка служить для передачі енергії та інформації між пристроями генерації...

Як організувати інформаційну безпеку бізнесу?
Як організувати інформаційну безпеку бізнесу?

Щоб відповісти на це питання, слід розібратися, що мається на увазі під інформаційною безпекою. У класичному розумінні, це сукупність...

Як зробити серверну для офісу?
Як зробити серверну для офісу?

Серверне приміщення офісу є центром, де розміщені основні елементи для життєзабезпечення ІТ-інфраструктури, її обслуговування і...

Всі статті

Проектування комп'ютерних мереж і систем

Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
167.83 грн
+
Виконуємо
201.39 грн
+
Виконуємо
4 798.12 грн
+
Виконуємо
7 923.13 грн
+
Виконуємо
8 495.76 грн
+
Проектування та погодження

Потрібно розробити проект комп'ютерної мережі? Хочете підібрати сервер і ПК? Потрібно підготувати кошторис? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування комп'ютерних мереж передбачає наявність технічного завдання або списку вимог, яким повинна відповідати майбутня мережу. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект комп'ютерної мережі, достатньо заповнити заявку на сайті. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на проектування комп'ютерних систем, виходячи зі складності Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість проектування ІТ систем, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Всі матеріали та обладнання, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію: Intel, Acer, СМТ, Ashampoo, SMT, ASUS, Samsung, DELL, Microsoft, Foxconn, HP, IBM, Apple, Iiyama, Lenovo, LG, Parallels, Philips, Foxit, Fujitsu, Sony, Hanns.G, Wibtek, D-Link і багатьох інших виробників.

Ми виконуємо проектування структурованих кабельних систем, дротяних і бездротових мереж «під ключ». Також ми здійснюємо проектування серверних приміщень для вузлів зв'язку і центрів обробки даних.

Послуги з проектування включають в себе розробку концепції, відображення технічних схем і малюнків, складання кошторису на роботи та обладнання. Ми підберемо кабель, патч-панелі, розетки та інше пасивне обладнання необхідне для організації мережевої інфраструктури. При необхідності в проект можуть бути включені індивідуальні розділи, в залежності від Ваших побажань.

Під час проектування локальної мережі основна увага приділяється вибору кабельної продукції та мережевого обладнання. З того, що надійність і пропускна здатність мережі багато в чому залежить від типу кабелю, а також характеристик мережевих пристроїв.

При необхідності наші фахівці допоможуть вибрати сервери і комп'ютери, а також програмне забезпечення для них. Комплексне проектування ІТ інфраструктури включає в себе узгодження проекту у замовника та всіх зацікавлених організацій. На етапі узгодження проектної документації може бути задіяна незалежна експертиза. Якісний проект комп'ютерної мережі гарантує зручність у використанні і тривалу експлуатацію.

Виконання проектних робіт дає можливість підготувати: ескізний проект (ЕП), техніко-економічний розрахунок (ТЕР), технічне обґрунтування (ТО), технічний проект (ТП), " робочий проект (РП), експертний висновок (ЕЗ) та інші документи.

Після проектування можна приступати до монтажу. При необхідності ми надамо договір на монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.