Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 20грн
  • 2800грн
Обслуговування та ремонт

Потрібно зробити замір опору заземлення? Хочете виконати ремонт контуру заземлення? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Технічне обслуговування передбачає наявність встановленої системи заземлення та завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити обслуговування або ремонт заземлення, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст, щоб уточнити всі організаційно-технічні питання і оцінити обсяги робіт. Після узгодження технічного завдання ми зробимо аудит і надамо ціни на обслуговування заземлення, з урахуванням всіх Ваших побажань.

Якщо Ви хочете дізнатися орієнтовну вартість робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо ціну виходячи з поточних проектів.

Наші фахівці мають досвід роботи з обладнанням наступних виробників: GALMAR, SCHIRTEC, ERICO, Gromex, J. Pröpster, FRT-group, Elko-bis, Ingesсo, Громовик, CITEL, Leo Lightman, ДКС, OBO Bettermannи т. д.

Ми виконуємо обслуговування систем заземлення по всій Україні, а саме: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Харків, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Запоріжжя, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.