Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Головне меню

Монтаж захисного заземлення зі знижкою 20%

Монтаж захисного заземлення зі знижкою 20%

Сумніваєтеся в надійності електропроводки? Треба захистити дорогі електроприлади? – Ці питання потрібно вирішувати вчасно, адже безперебійна робота електрообладнання та мережі є важливою умовою функціонування сучасного офісу.

Ми пропонуємо Вам вирішити цю проблему та встановити захисне заземлення на об'єкті. Основною перевагою такого заземлення є те, що його експлуатація досить проста, а модернізація не вимагає великих фінансових витрат.

Захисне заземлення широко використовується для електричного захисту обладнання. Наприклад, в освітлювальній апаратурі заземлення використовується для замикання на землю струму пробою, щоб захистити персонал та струмопровідні компоненти устаткування від впливу високої напруги.

З 1 червня 2020 року по 31 серпня 2020 року, діє акція, за умовами якої ціна на монтаж захисного заземлення знижена на 20%. В рамках акції ми безкоштовно зробимо розрахунок питомого опору ґрунту, ця величина є основним параметром, так як впливає на розрахунок заземлення. Пропозиція діє для підприємств, які знаходяться в Києві та Дніпропетровську.

Побудова заземлення на об'єкті полягає в строгому дотриманні правил улаштування електроустановок (ПУЕ), тільки так можна створити надійну та довговічну систему. Монтаж заземлюючих пристроїв складається з наступних операцій: прокладки заземлюючих провідників, установки заземлювачів, з'єднання заземлюючих провідників один з одним, а також приєднання заземлюючих провідників до заземлювачів. Вертикальні заземлювачі із сталі чи міді занурюють у ґрунт забиванням, вдавленням, або вкручуванням.

Монтажні роботи ми виконуємо за допомогою спеціальних механізмів та ручних пристосувань, наприклад: копра (забивання в ґрунт), пристосування для свердління (укручування в ґрунт стрижневих електродів), механізм типу ПЗД-12 (укручування в ґрунт електродів заземлення). Всі з'єднання в ланцюгах заземлювачів виконують зварюванням внахлест; місця зварювання покривають бітумом, щоб уникнути корозії металу. Для укладання провідників у ґрунт використовують траншею, а для прокладки по стінах спеціальні затиски. Прокладку заземлюючої мережі всередині будівлі виробляють за робочими кресленнями, згідно розробленого проекту. Після монтажних робіт ми складаємо акт на приховані роботи та вказуємо на кресленнях місця прив'язки заземлюючих пристроїв до орієнтирів на місцевості.

Система заземлення забезпечує безпечну роботу дорогого устаткування, вбереже відвідувачів від ураження електричним струмом та від пожеж, які можуть виникнути через несправність електричних мереж.

Щоб замовити монтаж заземлення «під ключ» за акційною ціною звертайтесь до наших фахівців.

Акція завершена

Назад в: Заземлення, Послуги 01-06-2020

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технічне обслуговування СКУД зі знижкою 20%
Технічне обслуговування СКУД зі знижкою 20%

Зламався турнікет на вході? Не працює електрозамок? Потрібні додаткові карти доступу? – Є питання, які не варто відкладати на завтра!...

Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%
Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%

Виникла потреба встановити турнікети ? Бюджет не дозволяє закупити турнікети відповідно до вимог до всієї системи охорони? Шукаєте...

IT обслуговування офісу – перший місяць безкоштовно!
IT обслуговування офісу – перший місяць безкоштовно!

Постійні проблеми з комп'ютерами в офісі? Простоює робота компанії через технічні неполадки? Ви втомилися самі усувати поломки обладнання...

Всі акції