Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 1660грн

Монтаж СКУД: встановлення системи контролю доступу

Монтаж та встановлення

Потрібно зробити монтаж зчитувачів або контролерів? Потрібно встановити домофон або турнікет? Хочете виконати монтаж СКУД «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Установка системи контролю доступом передбачає наявність проекту або технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити установку СКУД, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на монтаж системи контролю доступом, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість монтажу систем контролю доступу, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Монтажні роботи виконуються відповідно до чинних національних, міжнародних і європейських стандартів, з використанням обладнання і матеріалів виробництва: ATIS, Balter Security, Commax, Dori, Elmes Electronic, FortNet, Gardi, Iron Logic, Hyundai Telecom, IRS, Garrett, ITV JSB, Kocom, Laice, NEOSTAR, PERCo, Relia, GEZE, Rosslare, Slinex, Eltis, STOP-Net, Dallas, Trinix, USK, CISA, Viatec, ARNY, Vizit, Ajax, КОДОС, Activision, Пьезосенсор, ACS, Форма і інших виробників.

Встановлення систем контролю та управління доступом включає в себе монтаж контролерів, зчитувачів, домофонів, турнікетів, металодетекторів та іншого обладнання необхідного для побудови системи. Установка СКУД передбачає прокладку кабелю і монтаж виконавчих пристроїв (доводчиків, замків та засувок). При необхідності, прокладка кабелю та встановлення замків супроводжується загальбудівельними роботами. По закінченню монтажних робіт ми надамо комплект виконавчої документації.

Після виконання робіт з монтажу здійснюється підключення та налаштування системи контролю доступу. При необхідності надамо договір на пусконалагоджувальні роботи.

Ми виконуємо монтаж систем контролю доступу по всій Україні, а саме: Київ, Тернопіль, Донецьк, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів, Ужгород, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Луганськ, Сєвєродонецьк, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.