Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 30грн
  • 180грн
Підключення та налаштування

Хочете налаштувати контролер або підключити зчитувачі? Потрібна комплексна настройка системи контролю доступу? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Налаштування системи контролю і управління доступом здійснюється після закінчення будівельно-монтажних робіт і передбачає наявність технічного завдання, на підставі якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити налаштування СКУД, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на налаштування технічних засобів контролю доступу, актуальні для Вашої системи.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість налаштування СКУД, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Наші сертифіковані фахівці мають досвід налаштування обладнання наступних виробників: Dori, ACS, Dallas, Elmes Electronic, Activision, Eltis, Ajax, FortNet, Пьезосенсор, Gardi, Форма , ARNY, GEZE, Hyundai Telecom, Iron Logic, ATIS, Balter Security, CISA, Commax, Garrett, IRS, JSB, Kocom, Laice, NEOSTAR, ITV, PERCo, Rosslare, Slinex, Relia, STOP-Net, Trinix, USK, Viatec, Vizit, КОДОС і т. д.

Підключення систем контролю та управління доступом включає в себе програмування контролерів, виготовлення електронних ключів, підключення зчитувачів, викличних панелей, домофонів та іншого охоронного обладнання. Також під час налагодження системи виконується підключення турнікетів і металодетекторов. При необхідності ми виконуємо установку програм для управління СКУД на посту охорони або на робочому місці диспетчера.

По завершенні пусконалагоджувальних робіт ми надамо комплект документації для базової навчання персоналу. Це допоможе правильно експлуатувати обладнання і використовувати можливості системи контролю та управління доступом.

Після налаштування обладнання демонструються можливості системи і здача її в експлуатацію. При необхідності ми надамо договір на технічне обслуговування.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Кривий Ріг, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.