Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Статті та огляди
Які бувають системи структурованих кабельних мереж?
Які бувають системи структурованих кабельних мереж?

Структурована кабельна мережа (СКМ) – складна інженерна система, яка служить для передачі енергії та інформації між пристроями генерації...

Як організувати інформаційну безпеку бізнесу?
Як організувати інформаційну безпеку бізнесу?

Щоб відповісти на це питання, слід розібратися, що мається на увазі під інформаційною безпекою. У класичному розумінні, це сукупність...

Як зробити серверну для офісу?
Як зробити серверну для офісу?

Серверне приміщення офісу є центром, де розміщені основні елементи для життєзабезпечення ІТ-інфраструктури, її обслуговування і...

Всі статті
Опитування та голосування
Яку операційну систему Ви використовуєте?
Комп'ютеризація

Компанія «Кластер» пропонує побудову комп'ютерних мереж та систем «під ключ», а також їх подальше обслуговування в режимі 24/7. Виконання робіт здійснюється кваліфікованими фахівцями, забезпечуючи нам можливість пропонувати якісний результат за низьку вартість.

Комп'ютерні технології дозволять організувати облік і автоматизувати робочі процеси, а також підвищити ефективність продажів. Для обробки та зберігання даних використовується наступне комп'ютерне обладнання: сервери, комп'ютери, спеціальні сховища і т.п. Комп'ютерні мережі призначені для об'єднання комп'ютерної техніки та периферійних пристроїв в єдину систему по засобах кабельної інфраструктури та мережевого устаткування. Використання серверів актуально для обчислень великої потужності, або якщо дані потрібно зберігати централізовано.

В результаті наших робіт ви отримаєте не тільки обчислювальну систему, але й повний комплект проектної та виконавчої документації.

Комп'ютерна мережа – це об'єднання декількох комп'ютерів, призначених для обчислень і об'єднаних один з одним за допомогою магістральних та локальних каналів зв'язку. Використання комп'ютерів підключених до мережі Інтернет забезпечує доступ користувачам до інформації з усього світу. Програмне забезпечення здійснює планування, організацію та розподіл загального доступу до ресурсів мережі. Спеціалізовані програми автоматизують процеси отримання, обробки та зберігання інформації.

Наші фахівці надають консультації з організації комп'ютерних мереж, обчислювальних центрів, а також засобів захисту інформації та шифрування даних. Консалтинг включає в себе оцінку завдання з виїздом на об'єкт, проведення вишукувальних робіт, підготовку переліку робіт та етапів їх виконання. Аудит комп'ютерної техніки допоможе дізнатися реальну ситуацію, і проаналізувати її на відповідність заявленим цілям.

Проектування комп'ютерних мереж включає в себе розрахунок серверів, мережевого обладнання та кабельної мережі, з урахуванням необхідних вимог. Проект допоможе вибрати комп'ютерне обладнання та визначити види, а також обсяги монтажних робіт. Ми розробляємо проекти для побудови нових комп'ютерних систем, а також для оптимізації та модернізації існуючих.

Монтаж комп'ютерних мереж включає прокладку мережевого кабелю, монтаж комп'ютерних розеток і патч-панелей, установку шаф і стійок, монтаж серверів та іншого обладнання. Налаштування комп'ютера включає в себе установку необхідної операційної системи та програмного забезпечення в залежності від побажань користувача. Перед введенням в експлуатацію ми виконуємо підключення кабельних ліній, настройку мережевого обладнання та комп'ютерної техніки.

Обслуговування комп'ютерної техніки включає в себе як ремонтні, так і профілактичні заходи, спрямовані на усунення поломок та зниження ймовірності їх виникнення в подальшому. Абонентське обслуговування передбачає ремонт комп'ютерів, серверів, мережевого обладнання, кабельної мережі, а також захист інформації і відновлення втрачених даних. У разі нераціонального ремонту, усунення несправності виконується заміною компонентів.

Експлуатація комп'ютерних мереж включає в себе перевірку комп'ютерів, серверів і їх програмного забезпечення. Модернізація комп'ютерної техніки передбачає заміну застарілих комплектуючих та розширення можливостей існуючого обладнання.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв , Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Наші фахівці надають безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. Якщо Ви хочете дізнатися вартість або замовити послуги, звертайтеся, і ми Вам допоможемо.