Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (9)
Ціна

 –  грн

  • 40грн
  • 430грн

Модернізація та експлуатація охоронної сигналізації

Модернізація та експлуатація

Хочете замінити ППК? Потрібно доставити датчики? Потрібно поміняти охоронну сигналізацію? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Модернізація охоронної сигналізації передбачає наявність технічного завдання або проекту на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити модернізацію сигналізації, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на обладнання та роботи, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість модернізації сигналізації, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Для модернізації охоронних систем наші фахівці використовують обладнання світових виробників, таких як: Paradox, Satel, Ajax, Sentrol, CISA, Smart Security, Texecom, Crow, Trinix, Vidicon, Алай, DSC, Артон, ВЕНБЕСТ, Elmes Electronic, Оріон, СБИ, Jablotron, СенКо, LifeSOS, Страж, Тірас Україна, Електрон, Веда Буча, Optex і т. д.

Модернізація включає в себе роботи з поліпшення ефективності охоронної системи. Наприклад: установка GSM модуля дозволить отримувати повідомлення про стан об'єкту, що охороняється на мобільний телефон, установка резервного джерела живлення забезпечить працездатність системи під час тривалих відключень електромережі. За фактом виконання всіх робіт ми надамо комплект виконавчої документації.

Після модернізації системи все перевіряється, і тільки після цього охоронна сигналізація передається в експлуатацію. При необхідності ми надамо договір на обслуговування сигналізації.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Одеса, Івано-Франківськ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Запоріжжя, Полтава, Луганськ, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці, Сєверодонецьк, Краматорськ та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.