Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (10)
Ціна

 –  грн

  • 260грн
  • 7350грн
Проектування та погодження

Хочете вибрати ІК бар'єри? Потрібно зробити проект системи охорони периметра? Потрібно підготувати кошторис? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування систем охорони периметра передбачає наявність технічного завдання або списку вимог, яким повинна відповідати майбутня система. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект охорони периметра, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на проектування охорони периметра, виходячи зі складності Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість проектування, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи з вже зроблених проектів.

Всі матеріали та обладнання, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію: Тірас Україна, Forteza, ВЕНБЕСТ, SELCO, Страж, Sieza, СТ-Периметр, СБИ і багатьох інших виробників. Ми виконуємо проектування ємнісний, вібраційної, радіохвильовий иинфракрасной охорони периметра, а також електрошокових систем захисту.

Послуги з проектування включають в себе розробку концепції, підготовку пояснювальної документації, відображення технічних схем і малюнків, складання кошторису та багато інших робіт. Проектування допоможе визначитися з технічними засобами охорони і механічними перешкодами, які впоследствиибудут встановлені на об'єкті. При необхідності проект може включати індивідуальні розділи, в залежності від Ваших побажань. Під час проектування основна увага приділяється вибору актуального рішення та оптимальної технології. Комплексне проектування систем охорони периметра включає в себе узгодження проекту у замовника та всіх зацікавлених організацій.

На етапі узгодження технічної документації може бути задіяна незалежна експертиза. Якісний проект систем охорони периметра гарантує зручність у використанні і тривалу експлуатацію. Виконання проектних робіт дає можливість підготувати: ескізний проект (ЕП), техніко-економічний розрахунок (ТЕР), технічне обґрунтування (ТО), технічний проект (ТП), " робочий проект (РП) та інші документи.

Після виконання проектних робіт можна приступати до монтажних робіт, а проект дасть Вам можливість проконтролювати їх виконання. При необхідності ми надамо договір на монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.