Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (14)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 4250грн
Проектування та погодження

Хочете вибрати міні-АТС або GSM шлюз? Потрібно зробити проект телефонної мережі? Потрібно підготувати кошторис? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування телефонних мереж та вузлів зв'язку припускає наявність технічного завдання, на основі якого буде розроблено проект. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання та обсягів робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на проектування телефонної мережі, виходячи зі складності Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися орієнтовну вартість проекту, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо ціну виходячи з типових проектів.

Всі матеріали та обладнання, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію: Alcatel, AVAYA, Brother, Hanlong, Huawei, LG-Ericsson, Motorola, ORION, Panasonic, Philips, Samsung, Siemens, Skypemate, Texet, Yealink, Yeastar і багатьох інших виробників.

Розробка систем зв'язку на базі IP-технологій забезпечить зниження витрат на розмови та дасть можливість уніфікувати телефонну систему з іншими IP рішеннями.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.