Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Каталог услуг
Опитування та голосування
Який резервний канал Ви використовуєте?
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 4250грн
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (14)
Статті та огляди
Інтернет та телефонія для офісу
Інтернет та телефонія для офісу

Ні в одному з сучасних офісів неможливо працювати без якісного Інтернету та телефонного зв'язку. Кожен підрозділ компанії просто...

Як обрати АТС для офісу?
Як обрати АТС для офісу?

Основне призначення АТС – забезпечення офісів внутрішнім зв'язком з можливістю виходу на зовнішню лінію. Для середніх компаній з...

Що таке бездротові DECT системи?
Що таке бездротові DECT системи?

Cтандарт DECT (Digital European Cordless Telecommunications) для бездротових телефонів був вперше оприлюднений у 1992 році Європейським інститутом телекомунікаційних...

Всі статті
Проектування та погодження

Хочете вибрати міні-АТС або GSM шлюз? Потрібно зробити проект телефонної мережі? Потрібно підготувати кошторис? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування телефонних мереж та вузлів зв'язку припускає наявність технічного завдання, на основі якого буде розроблено проект. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання та обсягів робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на проектування телефонної мережі, виходячи зі складності Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися орієнтовну вартість проекту, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо ціну виходячи з типових проектів.

Всі матеріали та обладнання, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію: Alcatel, AVAYA, Brother, Hanlong, Huawei, LG-Ericsson, Motorola, ORION, Panasonic, Philips, Samsung, Siemens, Skypemate, Texet, Yealink, Yeastar і багатьох інших виробників.

Розробка систем зв'язку на базі IP-технологій забезпечить зниження витрат на розмови та дасть можливість уніфікувати телефонну систему з іншими IP рішеннями.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.