Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 2850грн

Обслуговування СКУД: ремонт систем контролю доступу

Обслуговування та ремонт

Потрібно перевірити зчитувачі? Хочете зробити ремонт турнікета? Потрібно технічне обслуговування СКУД? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Технічне обслуговування передбачає наявність встановленої системи контролю доступу та технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити обслуговування системи контролю доступу, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми зробимо аудит і надамо ціни на обслуговування, а також ремонт СКУД, з урахуванням особливостей Вашого об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість обслуговування СКУД, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи з поточних проектів.

Наші фахівці мають досвід обслуговування та ремонту обладнання наступних виробників: КОДОС, Пьезосенсор, Форма, ACS, Activision, ARNY, ATIS, Balter Security, CISA, Commax, Dallas, Dori, Elmes Electronic, NEOSTAR, Eltis, FortNet, Gardi, Rosslare, Slinex, Garrett, GEZE, Hyundai Telecom, Iron Logic, IRS, ITV JSB, Ajax, Kocom, Laice, PERCo, Relia, STOP-Net, Trinix, USK, Viatec, Vizit і т. д.

Технічне обслуговування систем контролю доступу включає в себе разові і періодичні роботи, спрямовані на підтримання системи в робочому стані. Абонентське обслуговування контролю доступу передбачає не тільки ремонтні і профілактичні заходи. Інцидентне обслуговування дозволяє своєчасно усунути аварію і тим самим не допустити тривалого відключення охоронного обладнання. Для усунення термінових аварій ми здійснюємо блокову заміну пошкоджених компонентів в режимі 24/7. При підозрі наявності на об'єкті сторонніх осіб ми замінимо всі електронні ключі, які використовуються на об'єкті.

Ремонт систем контролю доступу включає в себе відновлення контролерів, зчитувачів, турнікетів, домофонів, викличних панелей і інших технічних засобів. Дуже часто ремонт передбачає роботи з виявлення несправних елементів і їх заміні в спеціалізованому сервісному центрі. Капітальний ремонт СКУД передбачає перенастроювання системи, перевірку її можливостей і повторне введення в експлуатацію. Після ремонтних робіт ми надамо статистику поломок і матеріали, витрачені на їх усунення.

При виявленні поломок, що потребують капітального ремонту, ми рекомендуємо модернізувати СКУД. При необхідності ми надамо договір на повну або часткову модернізацію системи.

Ми виконуємо обслуговування систем контролю та управління доступом по всій Україні, а саме: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Харків, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Запоріжжя, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.