Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 70грн
  • 630грн
Обслуговування та ремонт

Потрібно перевірити відеокамери? Хочете зробити ремонт відеореєстратора? Потрібно технічне обслуговування відеоспостереження? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Обслуговування передбачає наявність встановленої системи відеоспостереження та технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити обслуговування відеоспостереження, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми зробимо аудит і надамо ціни на обслуговування відеоспостереження, актуальні для Вашого об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися орієнтовну вартість обслуговування відеоспостереження, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо ціну виходячи з поточних проектів.

Наші фахівці мають досвід обслуговування та ремонту обладнання наступних виробників: Balter Security, CNB, CnM SECURE, ATIS, Avidis, AVTech, Commax, Dahua, Activision, DigiTec, EverFocus, Anko Tech, eVidence, GeoVision, HikVision, Impreza, Sunkwang, Tamron, Infinity, KTC, Laice, Lightwell, NEOSTAR, OptiVision, Panasonic, ACTi, Axis, Partizan, QTUM, RCI, Sanyo, Hitron, ILDVR, SONY, InterVision, Kampro, Seagate, STS, Sunell, Tokina, Twist, Viatec, Vision, Vivotek, Z-Ben, КОДОС, NetVision, Oltec і т. д.

Технічне обслуговування відеоспостереження включає в себе разові і періодичні роботи, спрямовані на підтримання системи в робочому стані. Абонентське обслуговування відеосистеми передбачає не тільки ремонтні, але й профілактичні заходи, які знизять кількість поломок і збільшить термін служби обладнання. Аварійне відновлення відеореєстраторів та відеокамер виконується за допомогою резервного обладнання, його ми готуємо заздалегідь. При необхідності наші фахівці замінять пошкоджені кабельні лінії, по яким передається відеосигнал.

Ремонт обладнання для відеоспостереження включає в себе відновлення відеореєстраторів, відеосерверів, відеокамер, а також їх перевірку на працездатність. Діагностика відеопристроїв передбачає роботи з виявлення несправних елементів в спеціалізованому сервісному центрі. Ремонт відеореєстраторів передбачає оновлення програмного забезпечення.

Після ремонтних робіт ми надамо статистику поломок і матеріали, витрачені на їх усунення.

При виявленні умов вимагають додаткової установки або заміни обладнання, ми рекомендуємо модернізувати систему відеоспостереження. При необхідності ми надамо договір на модернізацію системи або її окремих компонентів.

Наша компанія виконує обслуговування систем відеоспостереження по всій Україні, а саме: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Тернопіль, Харків, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.