Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (16)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 4350грн

Обслуговування телефонних мереж та ремонт засобів зв'язку

Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
47.95 грн
+
Виконуємо
103.57 грн
+
Виконуємо
115.08 грн
+
Виконуємо
207.14 грн
+
Виконуємо
207.14 грн
+
Виконуємо
1 245.77 грн
+
Виконуємо
4 347.59 грн
+
Обслуговування та ремонт

Потрібно зробити ремонт АТС? Хочете перевірити телефонну лінію? Потрібне технічне обслуговування телефонної станції? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Обслуговування телефонної мережі припускає наявність системи зв'язку та технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити технічне обслуговування і ремонт засобів зв'язку, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання для оцінки обсягів і підготовки переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми зробимо аудит і надамо ціни на обслуговування телефонної системи, з урахуванням особливостей Вашого об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість послуг, ми надамо вам прайс-лист, або вкажемо попередню ціну обслуговування виходячи з поточних проектів.

Наші фахівці мають досвід обслуговування та ремонту обладнання наступних виробників: Samsung, Alcatel, Panasonic, Huawei, AVAYA, LG-Ericsson, Brother, Motorola, Hanlong, Philips, ORION, Yeastar, Texet, Siemens, Yealink, Skypemate і т. д.

Ми виконуємо обслуговування телефонних мереж по всій Україні, а саме: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Харків, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Запоріжжя, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.