Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Каталог услуг
Каталог виробників
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Ціна

 –  грн

  • 20грн
  • 850грн
Інженерний напрям
Статті та огляди
Принцип дії захисного заземлення
Принцип дії захисного заземлення

Облаштування захисного заземлення має на увазі приєднання до землі або її аналогу металевих компонентів інженерних систем, не призначених...

Призначення робочого заземлення і його обладнання
Призначення робочого заземлення і його обладнання

На відміну від захисного заземлення, основним завданням якого є усунення небезпеки ураження струмом при дотику до електроустаткування,...

Як встановити коробку зрівнювання потенціалів?
Як встановити коробку зрівнювання потенціалів?

Коробка зрівнювання потенціалів (КУП) є головним елементом додаткової системи зрівнювання потенціалів. Необхідність її установки...

Всі статті

Монтаж заземлення та встановлення засобів захисту від ураження струмом

Монтаж та встановлення

Хочете зробити монтаж заземлювачів і смуги заземлення? Потрібно виконати монтаж пристроїв заземлення «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Монтаж системи заземлення передбачає наявність проекту або технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися монтажні роботи. Підготовка технічного завдання (ТЗ) виконується безкоштовно.

Щоб замовити монтаж контуру заземлення, а також інших засобів захисту від ураження струмом, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст, щоб уточнити всі питання щодо об'єкта та майбутніх обсягів робіт. Після узгодження ТЗ ми надамо ціни на монтаж заземлення, з урахуванням специфіки грунту на Вашому об'єкті.

Якщо Ви хочете дізнатися попередню вартість монтажу заземлення, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо граничну ціну виходячи із схожих завдань.

Монтажні роботи виконуються відповідно до чинних міжнародних і національних стандартів, з використанням продукції GALMAR, FRT-group, Gromex, Leo Lightman, ДКС, OBO Bettermann, CITEL, SCHIRTEC, Ingesсo, ERICO, Elko-bis, J. Pröpster, Громовик і багатьох інших виробників.

Ми виконуємо електромонтаж по всій Україні, а саме: Київ, Тернопіль, Донецьк, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Чернігів, Ужгород, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Луганськ, Сєвєродонецьк, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.