Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 4250грн
Консалтинг та аудит

Потрібно отримати консультацію щодо вибору ППК або датчиків? Хочете зробити аудит охоронної сигналізації? Потрібно організувати охорону об'єкта «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Консультації по охоронної сигналізації надаються безкоштовно, при наявності питання і розуміння бажаного результату. При необхідності, послуга включає в себе виїзд фахівця на об'єкт для аудиту і збору необхідних даних.

Щоб замовити консультацію по системам охорони з виїздом на об'єкт необхідно заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання і кінцевої мети. Після погодження завдання ми надамо ціни на аналітичні послуги, актуальні для Вашої задачі.

Якщо Ви хочете дізнатися орієнтовну вартість консультаційно-аналітичних робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо ціну виходячи з подібних робіт.

Консультації по охоронної сигналізації здійснюються на підставі практичного досвіду фахівців, у відповідності з технічною документацією та рекомендаціями виробників. Ми працюємо з обладнанням виробництва Ajax, Веда Буча, CISA, Електрон, Crow, Тірас Україна, DSC, Страж, Elmes Electronic, СенКо, Jablotron, СБИ, LifeSOS, Оріон, Optex, ВЕНБЕСТ, Paradox, Артон, Satel, Алай, Sentrol, Vidicon, Smart Security, Trinix, Texecom та інших сертифікованих виробників.

Послуга включає в себе проведення пошукових робіт на об'єкті, підготовку технічного завдання, складання переліку робіт та етапів їх виконання. Також ми надамо допомогу у виборі ППК, датчиків, сповіщувачів, тривожних кнопок, а також інших технічних пристроїв, які необхідні для охорони об'єкта. Наші фахівці здійснюють консультації з питань побудови нових, а також модернізації та експлуатації існуючих систем охорони.

Аудит охоронної сигналізації необхідний для об'єктивної оцінки стану системи і її компонентів. Він включає в себе огляд датчиків, ППК, клавіатур управління, сповіщувачів та іншого обладнання встановленого на об'єкті. Отримані дані дають можливість виконати аналіз і дізнатися реальний стан системи. На практиці аудит дозволяє зменшити витрати на утримання охоронної сигналізації, а також виявити технічні недоробки. Наприклад: охоронні датчики не закривають всі входи і виходи, звукова сигналізація спрацьовує сама по собі, пульт не відправляє SMS і т. д.

По закінченню всіх робіт ми надамо документи, які допоможуть визначити подальші дії, у питаннях побудови та обслуговування сигналізації. Перелік документів може включати в себе протоколи, висновки, акти, схеми та інші документи в залежності від завдань, які покладаються на аудит сигналізації.

Після вивчення питання і підготовки технічного завдання можна приступати до проектування нової або модернізації існуючої сигналізації. При необхідності ми надамо договір на проектування.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.