Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 4250грн

Модернізація та експлуатація систем відеоспостереження

Модернізація та експлуатація

Потрібно доставити відеокамери або замінити відеореєстратор? Потрібно модернізувати відеоспостереження? Хочете провести інструктаж операторів охорони? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Модернізація відеоспостереження припускає наявність технічного завдання або проекту на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити модернізацію відеоспостереження, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на модернізацію, актуальні для Вашого проекту.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість модернізації відеоспостереження, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Для модернізації систем відеоконтролю наші фахівці використовують обладнання світових виробників, таких як: Commax, Dahua, КОДОС, DigiTec, EverFocus, Vivotek, Z-Ben, eVidence, GeoVision, HikVision, ACTi, Activision, Twist, Viatec, Anko Tech, Partizan, QTUM, ATIS, Avidis, AVTech, Axis, Balter Security, CNB, CnM SECURE, Hitron, ILDVR, Impreza, Infinity, Lightwell, NEOSTAR, InterVision, Kampro, KTC, Laice, NetVision, Oltec, OptiVision, Panasonic, RCI, Sanyo, SONY, Seagate, STS, Sunell, Sunkwang, Tamron, Tokina, Vision і т. д.

Модернізація відеоспостереження включає в себе роботи по поліпшенню і підвищенню ефективності системи. Наприклад: встановлення інтелектуального відеоспостереження на об'єкті забезпечить не тільки безпеку, але і автоматизацію виробничих процесів. Віддалене спостереження допоможе уникнути крадіжок, контролювати використання ресурсів і діяльність співробітників з будь-якої точки світу. Тим самим підвищити ефективність бізнесу та зменшити витрати на утримання персоналу, а також експлуатацію обладнання.

Після модернізації системи перевіряються її нові можливості, тільки після цього відеоспостереження передається в експлуатацію. За фактом виконання всіх робіт ми надамо комплект виконавчої документації. При необхідності ми надамо договір на технічне обслуговування.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Тернопіль, Одеса, Івано-Франківськ, Харків, Чернігів, Дніпро, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Суми, Запоріжжя, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці, Сєверодонецьк, Краматорськ та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.