Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (8)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 830грн

Експлуатація комп'ютерних мереж та модернізація комп'ютерної техніки

Модернізація та експлуатація

Хочете встановити новий комп'ютер? Потрібно замінити сервер? Потрібно модернізувати комп'ютерну мережу? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Модернізація комп'ютерних систем передбачає наявність технічного завдання або проекту на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити модернізацію ІТ інфраструктури, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми надамо ціни на роботи і обладнання, яке необхідно для модернізації.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість робіт, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи із схожих проектів.

Для модернізації комп'ютерної інфраструктури наші фахівці використовують обладнання світових виробників, таких як: DELL, Foxconn, HP, Apple, Foxit, Ashampoo, Fujitsu, ASUS, IBM, Lenovo, Hanns.G, LG, Parallels, Intel, Philips, Samsung, Iiyama, SMT, Sony, D-Link, Acer, Wibtek, СМТ та інших.

Комплексна модернізація інформаційних систем передбачає повну або часткову заміну кабельної мережі, мережевого обладнання, комп'ютерної техніки і програмного забезпечення.

У сучасному світі, де великі обсяги даних стали нормою, модернізація комп'ютерної техніки не має сенсу, якщо мережеве обладнання в офісі не буде володіти великою пропускною здатністю. Крім пропускної здатності локальної мережі важливо забезпечити велику швидкість підключення до мережі Інтернет. Модернізація комп'ютерних мереж включає в себе роботи по заміні пошкодженого кабелю, застарілих розеток і мережевого устаткування.

Розвиток комп'ютерної техніки йде настільки швидко, що моральне старіння комп'ютера відбувається значно швидше його фізичного зносу. Якщо враховувати цей факт, то ще вчора куплені сервера і персональні комп'ютери вже через 5-6 років не будуть відповідати вимогам бізнесу.

Модернізація комп'ютерної інфраструктури допоможе істотно підвищити ефективність бізнесу. Наприклад, програми для автоматизації документообігу зменшать витрати на персонал і допоможуть оперативно аналізувати діяльність підприємства.

Після модернізації мережі наші фахівці перевірять її, і тільки після цього комп'ютерна мережа буде передана в експлуатацію. За фактом виконання всіх робіт ми надамо технічну документацію для подальшої експлуатації інформаційної системи. При необхідності ми надамо договір на абонентське обслуговування.

Ми виконуємо роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Одеса, Івано-Франківськ, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Запоріжжя, Полтава, Луганськ, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці, Сєверодонецьк, Краматорськ та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.