Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 1300грн
Обслуговування та ремонт

Потрібно перевірити сповіщувачі? Хочете зробити ремонт приладу контролю? Потрібне кваліфіковане обслуговування охорони периметра? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Обслуговування передбачає наявність встановленої системи охорони периметра та технічного завдання на підставі, якого будуть виконуватися роботи. Підготовка технічного завдання виконується безкоштовно.

Щоб замовити обслуговування технічних засобів охорони, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння обсягів та переліку робіт. Після узгодження технічного завдання ми зробимо аудит і надамо ціни на обслуговування охорони периметра, актуальні для Вашого об'єкта.

Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість обслуговування, ми надамо Вам прайс на роботи, або вкажемо ціну виходячи з поточних проектів.Наші фахівці мають досвід обслуговування та ремонту обладнання наступних виробників: Sieza, Forteza, SELCO, СТ-Периметр, СБИ, Тірас Україна, Страж, ВЕНБЕСТ і т. д.

Технічне обслуговування охорони периметра включає в себе разові і періодичні роботи, спрямовані на підтримання системи в робочому стані. Абонентське обслуговування систем охорони периметра передбачає не тільки ремонтні, але й профілактичні заходи, які знизять кількість поломок і збільшить термін служби обладнання. Инцидентное обслуговування дозволяє своєчасно реагувати на аварію і тим самим не допустити можливого проникнення зловмисників на об'єкт.

Ремонт систем охорони периметра включає в себе відновлення сповіщувачів, ІК бар'єрів, датчиків, а також їх перевірку на працездатність. Діагностика пристроїв охорони периметра передбачає роботи з виявлення несправних елементів в спеціалізованому сервісному центрі. Ремонт приладів управління передбачає оновлення прошивки при необхідності. Після ремонтних робіт ми надамо статистику поломок і матеріали, витрачені на їх усунення.

При виявленні умов вимагають додаткової установки або заміни обладнання, ми рекомендуємо модернізувати охоронну систему. При необхідності ми надамо договір на модернізацію системи або її окремих компонентів.

Ми виконуємо обслуговування і ремонт охорони периметра по всій Україні, а саме: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Харків, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Запоріжжя, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.