Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
    • ↓ Переглянути всі (15)
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 6250грн

Проектування електропостачання та електропроводки

Виконуємо
1.00 грн
+
Виконуємо
71.92 грн
+
Виконуємо
81.51 грн
+
Виконуємо
115.08 грн
+
Виконуємо
115.08 грн
+
Виконуємо
129.47 грн
+
Виконуємо
556.22 грн
+
Виконуємо
2 395.75 грн
+
1 2
Проектування та погодження

Потрібно зробити проект електропроводки? Хочете розрахувати електричний кабель і підібрати УЗО? Потрібно вибрати резервне джерело живлення? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Проектування систем електропостачання та електричних мереж передбачає наявність технічного завдання (ТЗ), на підставі якого буде зроблений проект. Для підприємств України підготовка ТЗ виконується безкоштовно.

Щоб замовити проект електропостачання, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і задасть організаційні питання, які потрібні для виконання робіт. Після узгодження ТЗ ми надамо ціни на проектування електропостачання. Вартість включає в себе узгодження проекту у зацікавлених організацій.

Якщо Ви хочете дізнатися орієнтовну вартість, ми надамо прайс або типовий проект електропостачання, ціна на який вже сформована.

Всі електротехнічне обладнання та кабельні матеріали, які закладаються в проекті, мають сертифікати якості. Ми використовуємо продукцію: Одескабель, Південкабель, RID, Sabaj, Powercom, Schneider Electric, Moeller, LUXEON, Smart Security, LogicPower, Sturm, Legrand, Sven, IEK, Tyco Electronics, Hager, VI-KO, General Electric, АсКо УкрЕМ, Gembird, Билмакс, Geko, ДКС, Foton, ЗЗЦМ, Flexa, Катех-Електро, Elgama, Мегомметр, Electro-Plast, НІК, El-Bi, APC, Термофит, Alcatel, Електрокабель, ABB та багатьох інших виробників.

Ми виконуємо проектні роботи по всій території України, а саме: Київ, Донецьк, Львів, Харків, Тернопіль, Дніпропетровськ, Одеса, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Луганськ, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.