Каталог
+380Показати номер
Виконати роботи
Виконати роботи

Потрібно зробити комплекс робіт? Напишіть нам, ми складемо ТЗ і виконаемо роботи ...

Подати заявку
Фільтри послуг
Інженерний напрям
Ціна

 –  грн

  • 3690грн
  • 17500грн
Консалтинг та аудит

Хочете отримати консультацію по вибору сервера? Потрібно провести аудит комп'ютерної мережі? Потрібно зробити серверну «під ключ»? Ми пропонуємо виконати ці та інші роботи швидко і якісно.

Консультації з комп'ютерних систем і мереж надаються безкоштовно, при наявності питання і розуміння бажаного результату. При необхідності, послуга включає в себе виїзд фахівця на об'єкт для аудиту і збору необхідних даних.

Щоб замовити консультацію, з виїздом на об'єкт необхідно заповнити заявку. Після чого з Вами зв'яжеться спеціаліст і уточнить всі питання, необхідні для розуміння завдання і кінцевої мети. Після погодження завдання ми надамо ціни на послуги, актуальні для Вашої задачі.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість аудиту комп'ютерної інфраструктури, ми надамо Вам прайс на послуги, або вкажемо орієнтовну ціну виходячи з подібних робіт.

Комп'ютерна допомога здійснюються на підставі практичного досвіду фахівців, у відповідності з технічною документацією та рекомендаціями виробників. Ми працюємо з обладнанням виробництва: Acer, Apple, Ashampoo, ASUS, D-Link, DELL, Foxconn, Foxit, Fujitsu, Hanns.G, HP, IBM, Iiyama, Intel, Lenovo, LG, Parallels, Philips, Samsung SMT, Sony,Wibtek, СМТ і т. д.

Наші фахівці нададуть допомогу у виборі комп'ютерів, серверів, комутаторів, мережевих кабелів, патч-панелей, розеток, шаф, стійок, а також інших пристроїв, які необхідні для побудови комп'ютерних мереж і обчислювальних центрів.

Ми надаємо комп'ютерні консультації з питань побудови нових, а також модернізації та експлуатації існуючих ІТ систем. При необхідності ми допоможемо підготувати технічне завдання, складемо перелік робіт та етапи їх виконання.

Консалтингові послуги включають в себе аудит комп'ютерної техніки, мережевого обладнання та програмного забезпечення. Аудит комп'ютерної техніки необхідний для об'єктивної оцінки стану системи і її компонентів. Він включає в себе огляд комп'ютерної техніки, мережевого обладнання, кабельної інфраструктури та інших пристроїв, встановлених на об'єкті. Отримані дані дають можливість виконати аналіз і дізнатися реальний стан комп'ютерної системи. 

На практиці комп'ютерний аудит дозволяє зменшити витрати на утримання ІТ інфраструктури, а також виявити технічні недоробки. Наприклад: неправильно налаштований захист мережі, швидкість Інтернету не відповідає заявленій, обмежена продуктивність сервера, програмне забезпечення застаріло і т. д.

По закінченню усіх робіт ми надамо документи, які допоможуть визначити подальші дії, у питаннях побудови та обслуговування інформаційних систем. Перелік документів може включати в себе протоколи, висновки, схеми та інші документи в залежності від завдань, які покладаються на аудит.

Після вивчення питання і підготовки технічного завдання можна приступати до проектування нової або модернізації існуючої системи. При необхідності ми надамо договір на проектування мережевої інфраструктури.

Наша компанія виконує роботи по всій території України, а саме: Київ, Львів, Донецьк, Тернопіль, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Чернігів, Рівне, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Суми, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Луганськ, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Ми надаємо безкоштовну консультацію, з виїздом на об'єкт. З питань вартості та отримання послуг звертайтеся до наших фахівців.