Каталог
+380Показати номер
Куточок покупця
 • Оплата
  • безготівковий банківський переказ (з ПДВ);
  • оплата готівкою на рахунок, в касі будь-якого банку.
 • Сервіс
  • консультація фахівця з виїздом на об'єкт;
  • складання кошторису на протязі доби.
 • Гарантія
  • гарантія на проектні роботи 5 років;
  • гарантія на монтажні роботи 1 рік.

Встановлення камер відеоспостереження в офісі

Хіт!
 • -30%
Встановлення камер відеоспостереження в офісі
Ціна: від 100.70 грн
Знижка: 43.16 грн (30%)
12597
Виконуємо
+
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти

Встановлення відеокамер в офісі можна назвати одним з найбільш дієвих методів контролю підлеглих, гарантією безпеки майна і корпоративної інформації. Камери відеоспостереження – це основний компонент охоронної системи офісу. Вони вирішують безліч завдань: беруть участь в обліку робочого часу, дозволяють віддалено контролювати співробітників, а в приміщеннях, де зберігаються цінні речі вони допоможуть запобігти їх крадіжки. Також за їх допомогою можна провести облік відвідувачів і дізнатися про несанкціонований доступ до даних (серверів, терміналів).

Встановлення камер – один із завершальних етапів складного процесу проектування та впровадження системи відеоспостереження. Залежно від типу, моделі і технічних характеристик камер, монтаж може здійснюватися різними способами. Сама камера може бути призначена для прихованого спостереження, її особливість мініатюрні габарити для монтажу в стіну або стелю. Камери для відкритого спостереження кріпляться на спеціальних кронштейнах на певній висоті, в заздалегідь визначених місцях, для максимального охоплення офісного простору.

Місця установки також визначають можливий спосіб передачі сигналу. Якщо мова йде про передачу аналогового сигналу, то необхідно врахувати можливість прокладки кабелю, а отже - граничну дальність передачі сигналу, наявність інших комунікацій і можливість перешкод. Що стосується так званих «цифрових» і бездротових камер, то їх установка супроводжується підключенням до існуючої локальної мережі підприємства.

Основні питання, які вирішують фахівці з проектування відеоспостереження – це вибір місця розміщення камер. Для цього вони вибирають потрібні відеокамери, виходячи з технічного завдання і певних характеристик. Наприклад, спрямованості, куту огляду, здатності адаптуватися до умов освітлення, наявності функціоналу та інших необхідних налаштувань. Крім того, важливо оцінити наявність в приміщенні об'єктів, які можуть вплинути на мережу передачі даних або перешкодити роботі обладнання для відеоспостереження. Для того, щоб забезпечити інформативне і якісне відеоспостереження, заздалегідь складається план розміщення відеокамер з урахуванням багатьох факторів: планування приміщення, режиму роботи, інтенсивності потоку людей, пріоритетних шляхів переміщення персоналу та локалізації особливо цінних ресурсів компанії.

Для встановлення камер відеоспостереження в офісі потрібна наявність вже готової кабельної або бездротової мережі. Вона потрібна для передачі сигналу від камери на записуючий пристрій. Якщо кабельної мережі немає, то виконується прокладка кабелю, яка включає всі супутні будівельно-монтажні роботи (штроблення, свердління стін, встановлення коробів і каналів). Далі здійснюється налаштування самих камер і підключення їх до відеореєстратора або пульту охорони.

Для виконання монтажу потрібно заздалегідь підготовлена план-схема розміщення відеокамер, схема розводки силових і мережевих кабелів. Місця кріплення повинні бути доступні і заздалегідь очищені від зайвих предметів (меблів, декору).

Вартість послуги «Встановлення камер відеоспостереження в офісі» (ціна: від 100.70грн) не включає витрати на доставку обладнання та виїзд спеціалістів на місце проведення робіт. Ціни на послуги можуть бути переглянуті індивідуально, як у меншу, так і більшу сторону. В першу чергу на ціноутворення впливає обсяг робіт та наявність зовнішніх факторів (допуски, погодження, дозволи). Також на вартість може вплинути: розташування об'єкта, термін виконання, складність робіт, використання спецтехніки, погодні умови та інші фактори.

Ми надаємо послуги по всій території України, а саме: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Чернігів, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Суми , Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Наша компанія виконує інженерні роботи «під ключ», тим самим забезпечуючи наших клієнтів усім необхідним «з одних рук» якісно, швидко та недорого. Зверніться до наших спеціалістів, які допоможуть зробити розрахунок вартості робіт та виконати їх у встановлені терміни.

Перед встановленням камер, до місця їх монтажу, прокладається коаксіальний або мережевий кабель для передачі сигналу, а також електропровід для живлення. У заздалегідь визначеному місці повинен бути встановлена шафа або стійка, з блоком безперебійного живлення і записуючим пристроєм (відеореєстратор або відеосервер).

Перелік робіт включає:

 • монтаж камер відеоспостереження;
 • підключення камер до кабелів живлення і передачі сигналу;
 • підключення камер до відеореєстратора або сервера;
 • налаштування режимів роботи і запису на жорсткий диск;
 • позиціонування зон спостереження камер;
 • перевірку зберігання даних на відеореєстраторі;
 • перевірку якості відтворення.

Для налаштування зон спостереження камер бажано мати в наявності монітор. Надалі цей монітор може використовуватися для спостереження за об'єктом на пості охорони.

Якщо камери не забезпечені ІЧ-підсвічуванням, то в деяких випадках може знадобитися встановлення додаткового освітлення в приміщенні. Якщо камера з датчиком руху, то її можна синхронізувати з приладами освітлення. Тим самим вмикати освітлення і запис зображення тільки при русі в офісі. Це дозволить істотно підвищити тривалість запису на жорсткий диск і знизити споживання електрики.

Незважаючи на свою функціональність і користь, камери в офісі не допоможуть захистити об'єкт або підприємство від проникнення чужинців з зовні приміщення. Після монтажу внутрішніх камер, бажано встановити відеокамери на вулиці.

Відповісти
Какое количество камер оптимально для установки в небольшом офисе?
Відповісти
Однозначного ответа нет. Вопрос индивидуальный. Всё зависит от количества помещений, планировки, общей площади, особенностей внутренних перегородок, коридоров и тд. Если ориентировочно, из практики, то для небольшого офиса из 3-х помещений достаточно до 8-ми камер.
Написати відгук
 • Монтаж системи відеоспостереження зі знижкою 30%

  Знижка 30% на монтаж системи відеоспостереження.

  Діє до: 31-05-2022 Умови акції