Полиця CMS 19" 650мм, перф, сталь, 2мм, чорна (UA-SH4-650B)
 Є в наявності
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти
Полиця CMS 19" 650мм, перф, сталь, 2мм, чорна – це високоякісне обладнання, призначене для установки в стійки 19 дюймів. Вона ідеально підходить для організації простору в серверних, телекомунікаційних та комп'ютерних кімнатах, а також у місцях, де необхідно зручно розмістити додаткові пристрої, компоненти або аксесуари. Ця полиця виконана з міцної сталі товщиною 2 мм, що забезпечує відмінну стійкість до навантажень і довговічність експлуатації.
Перфорована структура полиці сприяє природній вентиляції, запобігаючи перегріву обладнання. Глибина полиці становить 650 мм, що дозволяє зручно розміщувати обладнання, а також використовувати її для зберігання аксесуарів і інших матеріалів. Конструкція полиці включає отвори для кріплення, що робить її установку простою та зручною. Чорне порошкове покриття не лише надає полиці стильний вигляд, але й захищає її від впливу зовнішніх факторів, таких як корозія, механічні пошкодження та знос.
Якщо потрібно купити Полиця cms 19" 650мм, перф, сталь, 2мм, чорна (ua-sh4-650b) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Полиця cms 19" 650мм, перф, сталь, 2мм, чорна (ua-sh4-650b) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
UA-SH4-650B
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
100 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
650 мм
Відповісти
В какой цвет окрашена полка?
Відповісти
В черный.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.