Полиця IEK ITK 19" 400 мм, сіра (FS35-400PI)
 Є в наявності
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти
Спереду і ззаду полки розміщуються спеціальні монтажні вушка, які регулюються по довжині і дають можливість збільшувати корисну глибину виробу. Рекомендується для використання під обладнання невеликих габаритів до 400 мм. Плюсом є можливість легкого охолодження приладів за рахунок перфорованої поверхні.
Якщо потрібно купити Полиця iek itk 19" 400 мм, сіра (fs35-400pi) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Полиця iek itk 19" 400 мм, сіра (fs35-400pi) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS35-400PI
Основні параметри
Колір виробу:
сіра
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
100 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
1000 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.